Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valami jó PC játékot nem...

Imikiraly1 kérdése:

Valami jó PC játékot nem tudnátok a gépemre? Tulajdonságai: Videókártya: NVIDIA GeForce PCX 5750 (128mb) RAM: 1GB Processzor: 3. 00 GH (IntelPentium) Valami autós vagy motoros előnyben! :D

Figyelt kérdés
2013. jan. 25. 15:54
 1/4 anonim ***** válasza:
GTA San Andreas.
2013. jan. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
gta san andreas jó játék. csak én már nagyon unom :/ valami más ajánlat nincsen? :D
2013. jan. 27. 13:20
 3/4 M4rciB0x válasza:

Kb. nekem is ilyen a gépem

ami bejöt (autos)NfS carbon na az átlag 25 fps de az underground 1,2 az nagyon jó simán futot és az nfs sorozatbol ez a három a legjobb szerintem .De vannak régebiek pl 1nsane (insane) régen ezel nagyon sokat elvoltam nagyon szeretem de most nem köt le aniyra az amugy egy ilyen "munka gépekel" kell benne versenyezni

meg persze fps játékok is vanak/voltak

az egyik legjobb az a CoD 2 még a 4 el játszotam de abba csak 50 körul volt az fps-em

Meg amit tudok ajánlani az a Source enginre épitet játékok gondolok arra hogy half life 1 az elég jó bár én elakadtam benne egy helyen meg ugye a hl 2 na az is nagyon tetszetös játék hl 1-hez képest ebbe nagyobb a szabad tér szabad ég allat vagy igazábol több fegyver meg persze ott van a cs sorozat amit szerintem mindenki ismer

Amit nem tudok mien engine hajt de a valve adta ki az a l4d 1,2 az is jó játék az 1. része kicsit jobb vagyis nekem jobban tetszik

Ami örök kedvenc marad az a Postal 2 share the pain meg persze a Max payn 1,2

Remélem segitetem kicsit most csak enyi jutott eszembe ha töbet akarsz tudni mivel játszotam írj privát üzenetet :D

2014. jan. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi írok üzit mert már egyébként új videókártyám van :D
2014. jan. 17. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!