Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Fallout3 ThePitt. Esm Anchorag...

Fallout3 ThePitt. Esm Anchorage. Esm?

Figyelt kérdés
Megvan eredetiben a fallout3 meg vettem hozzá 2 kiegészítőt,a The Pitt-et és az operation Anchoraget tartalmazza.Amikor feltelepítettem az alapjátékot valamiért utána nem fogadta el a DVD-t mikor beleraktam a meghajtóba,ezért meg crackeltem és úgy játszok vele.Feltelepítttem a kiegészítőket és frissítettem 1.7re a játékot.Azt írta a tokban lévő könyv,hogy a FalloutLauncherben a beállításoknál pipáljam ki a ThePitt.esm és az Anchorage.esm fájlt.Belementem az opcióba ott volt a Fallout3.esm és a Fallout3Hun.esm,ezek kivoltak alapbol pipálva,kiakartam pipálni a The pittet és az anchoraget is,de mikor kipipálom és kilépek az opcióbol megnézem újra és már nincs kipipálva,de a Fallout3 asok igen.A játékban látszik az 1.7es patch javítás mert át van fordítva pár szöveg.Valaki megtudná mondani,hogy miért nem lehet rendesen kipipálni?ha kipipálom és kilépek majd vissza miért nem menti el a pipát?ha valaki ért hozzá és ha tudja mit csináltam rosszul az pls írja le,előre is köszönöm szépen!

2013. jan. 25. 22:09
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!