Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem működik az Origin. Mit...

Nem működik az Origin. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Fel akartam telepiteni a Battlefield 3-at és már elértem oda hogy regisztráltam megnitottam a letelepitett legfrissebb origin-t és irta hogy a battlefield 3 telpitésének folytatásához be kell lépnem stb. beirom a beregisztrált nevemet (később emaillel is próbáloztam) jelszavat és rányomtam hogy bejelentkezés és azt irta ki hogy: első belépés alkalmával internetkapcsolatra is van szükséged pedig van mert előtte regisztráltam be és le is töltöttem dolgokat előtte tehát tudom hogy net van de ezt irja ki mi csináljak?

2013. jan. 26. 11:21
 1/4 anonim válasza:
Sikerült megoldani ?(nem akarok fölöslegesen írni)
2013. jan. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen problémám van. nekem már az első origin indításkor ezt hozta be. Pedig van net.
2013. szept. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem megoldódott így:

C:\Windows\System32\drivers\etc és a host fájlt megnyitod Jegyzettömbbel, kitörölsz belőle mindent, elmented úgy (nem mentés másként!) és úgy állítólag mennie kell.

2013. szept. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Csencsili válasza:
Én nem tudom elmenteni a hosts-t
2014. aug. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!