Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ableton Live 8 Multicore/Multi...

Ableton Live 8 Multicore/Multiprocessor Support & Rewire támogatás hiányának problémája Reason 5 alatt?

Figyelt kérdés

Nekem már régóta van egy olyan problémám, hogy az Ableton 8 nem kezeli a multicore rewire támogatást valószínűleg a multicore processzor támogatás hiánya véget. A mutiprocesszort be tudom kapcsolni de nem használja mivel ugyanúgy recseg (itt most senki ne jöjjön a latecy-s dolgokkal) és a multicore rewire-t sem aktíválja. A processzor kihasználtság 90% és hallgathatalan pedig max 5-6 sáv szól 2-3 effect-el. Van erre valami orvosság, mert ez így tök használhatatlan. De ha ez nem oldódik meg muszály lesz Logic Studio-ra átállnom, ugyan is ott működik a multicore rewire reason 5-el minden probléma nélkül 32bites lebegőpontos számítássa 96Khz-en akár 32 sávval is. De nekem a logic túl komoly progi az ableton meg egyszerű és nagyszerű. Leginkább masterelésre használom. A program nem regisztrált, demóval próbáltam de letorrenteztem mert azt hittem a demó végett nem jó. De így egy vasat sem adnák érte.


Hardver:

2010-es 15' Macbook Pro: Processzor i5 (2c/4t), 8GB RAM, ToneWeal FW66-96K.

Szoftver:

Mac OS X Lion 10.8.2


Valakinél hasonló, vagy megoldás?



#Ableton Live #Reason 5 #Multiprocessor Support #Rewire
2013. jan. 26. 18:17
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!