Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Vírusos lenne a KMPLAYER?

Vírusos lenne a KMPLAYER?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A kmplayer hivatalos oldalárol letöltöttem az új 3.5-ös verziót, de a verzióval együtt 2 másik program is jött, amit lehetetlen törölni mert kínai nyelven van. Akármit próbáltam a programok telepítése és törlése menüben nem törlődik le. :(

Másoknak is volt ilyen?


[link]


2013. jan. 26. 18:51
1 2
 1/11 Electronicperson ***** válasza:
amikor telepítetted akkor nem kellett volna kipipálva hagyni egyes + programok telepítését.
2013. jan. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Végignéztem és a toolbart kitöröltem, ilyen kínai bizbasz nem is volt benne a listában. Ráadásul nem lehet törölni sem. : ( töröljem az egész kmplayert és akkor sz is letörlődik vagy mit csináljak? Egyfolytában kínai előugró ablakok jelennek meg az asztalon.
2013. jan. 26. 18:58
 3/11 A kérdező kommentje:
Az egyiket sikerült letörölnöm, a másik programnál pedig betölt az uninstallálás és rögtön megnyit egy weboldalt, hogy kiírja, hogy sikerült letörölni, de a programok telepítése/törlésénél még mindig ugyan úgy ott van a listában
2013. jan. 26. 19:01
 4/11 A kérdező kommentje:
leszedtem egy uninstaller programot de ott meg nincs benne a programok listájában.
2013. jan. 26. 19:16
 5/11 anonim ***** válasza:
Rendszer visszaállítás esetleg, mindjárt telepítem megnézem mi történik.
2013. jan. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

rendben.

leszedtem a speedyPc pro-t az meg is találta a youdao nevű programot, de activáló kódot kér és így nem lehet törölni

2013. jan. 26. 19:34
 7/11 anonim ***** válasza:

Hát nekem nem rakott fel semmit, az elején kivettem a pandoratv elől a pipát majd az ask kereső beállítását és a speed up-ot is elvetettem a végén.

Honnan töltötted le?

2013. jan. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

[link]


innen töltöttem le a 3.5-ös verziót.

A pandoratv-t vágom én is azt kiszedtem.

de ez a youado program nem akar eltűnni

2013. jan. 26. 19:38
 9/11 A kérdező kommentje:

[link]



amikor uninstallálom ez az ablak ugrik elő.

És nem történik semmi

2013. jan. 26. 19:39
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha a cnet-ről szedted le az lehet adott pár "ajándék" programot, nekem nem ment fel semmi plusz progi.
2013. jan. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!