Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Kmplayer- felirat problémák....

Kmplayer- felirat problémák. Tudnátok segíteni? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Az a gondom,hogy elindítom a filmet és nem rendeli hozzá automatikusan a feliratot a lejátszó. Persze akkor jó,ha kikeresem a mappából és hozzáillesztem,de nem értem,hogy miért nem indítja el a filmmel együtt eleve. Ja igen és persze a film és a felirat neve azonos,tehát az a hiba lehetőség kilőve:) KÖszönöm előre is a segítséget.

2013. jan. 20. 01:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Alapból egyik se társítja hozzá. Megfogod a 2 fájlt és behúzod a playerbe akkor automatikusan indul.
2013. jan. 20. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vagy a menüjében beállítod(Feliratok rejtése mutatása), vagy billentyűparancsot használsz. (ALT+X)
2013. jan. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem elég, ha azonos a film és a feliratfájl neve. Ugyanabban a mappában is kell lenniük.
2013. jan. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Utolsónál a pont. Elég ha egy szóköz eltérés van a két fájlnév között, te észre sem veszed, de a player igen...
2013. jan. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Most én vagyok az utolsó, nálam a pont?....:)

3. azt hangsúlyozta, hogy egy mappában kell lenniük. Az, hogy a név egyezik, az a kérdés alapján alapvetés.

2013. jan. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez igaz, én csak felhívtam a figyelmet, hogy elég egy szóköz különbség vagy egy ékezet, amit észre sem vesz és lehet hogy ez a gond, mert ha egyezik a fájlnév és egy mappában is vannak akkor mennie kéne automatikusan. Most én vagyok az utolsó. :)
2013. jan. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Fehersrac csak kiegészítette, és igaza van mert azt elfelejtettem írni, hogy a pontos név egyezés is nagyon fontos.
2013. jan. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Na, ezt jól kiveséztük.....

Akkor most már a kérdező is elmesélhetné, mire jutott....:)

2013. jan. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
igen, az jó lenne. Legalább tudnánk, hogy hasznos tanácsokat adtunk-e neki. Sajnos a legtöbb kérdező miután megkapja a választ elfelejti, hogy kérdezett és hogy vannak akik válaszoltak neki :)
2013. jan. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!