Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudok win7- nél...

Miért nem tudok win7- nél bluetooth-tal fájlátvitelt csinálni? (xp-n eddig jó volt)

Figyelt kérdés
Látják egymást. Nem a gépbe van beépítve a bluetooth, hanem külön USB-s. XP-n eddig jól működött de tegnap telepítettem föl win7-t. Az illesztő programját frissíteni akartam de azt mondta hogy friss. A saját Cd-jén csak Vista-ig lehet telepíteni Párosítottam de utána jött a hibaüzenet hogy: 0x80004005

2013. jan. 28. 08:00
 1/3 A kérdező kommentje:

Párosító kodot beüttem mind a két eszközön és utána ezt a hiba üzit kapom


[link]

2013. jan. 28. 08:52
 2/3 anonim ***** válasza:
Milyen driverrel telepítetted a Bluetooth modult? Csak mert a Microsoft-os driver nem enged sem párosítást sem fájlátvitelt. A BT egység gyártójától kell beszerezni a win7-es vagy vista-s drivert, és azzal feltelepíteni. Ami persze a régebbi gyártmányú modellekhez nem nagyon szokott lenni.
2013. jan. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

sikerült leszednem win 7 es drivert és működött is vele :). A saját Cd jén csak vista-s és xp-s driver van.

Amúgy Bluesoleil-es bluetooth

2013. jan. 29. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!