Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Link a Battlefield 2 -höz?...

Link a Battlefield 2 -höz? (többi lent)

Figyelt kérdés
ahhoz a Battlefield 2 -höz linket amiben már az összes PATCH(frissités) már telepítve van. előre is köszönöm a segítőkész embereknek :)

2013. jan. 28. 17:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Basszus 1990 Ft a játék, eredetiben, megkapod a lemezt, meg minden sz.rt. Neten is tudsz vele játszani.

Tudom, hogy nem egyszerű az élet és nehéz megélni, de egy ilyen szintű játékre, mint a BF2 ne sajnálj már 2k-t.

Ha meg sajnálod rá inkább ne is játsz vele.Vagy legalább lenne annyi affinitásod, hogy beírod egy nyílt rotent oldalra.

Úristen!

2013. jan. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
megvan az eredeti! de nekem olyan kell amin mindeggyik patch telepitve van -.- :DD
2013. jan. 28. 17:24
 3/4 anonim ***** válasza:

Azzal csak az a baj, hogy kb 6giga lesz, és ráadásul nem is fog máködni, mivel a pecseket a játék telepítése UTÁn kell telepíteni és NEM KÖZBEN!

Ergó, nincs olyan amiben előre telepítve van. Esetleg portable, de az tudod mennyire lesz jó, Semennyire.

Szedd le szépen. A 2GB os a legnagypbb azzal szívsz egy kicsit, aztán kiírod lemezre és többet nem kell leszedni.

Ennyi. Én is így csináltam.

2013. jan. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Google - battlefield 2 patch.

Balf&sz tolvaj g*ci.

2013. jan. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!