Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Le szeretnék törölni egy...

Le szeretnék törölni egy képfájl de azt írja meg van nyitva system programban de én umontoltam is torrent ből is kiszedtem, próbáltam egy unlocker programot ami erre jó de azt meg nem nyitja meg a rendszerem win 7 professional 64 bit valami ötlet?

Figyelt kérdés

#PC #számítógép #program #nem tőrőlhető fájl
2013. jan. 28. 21:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Neve ?
2013. jan. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
iso fájl ,rld-fc3b
2013. jan. 28. 21:34
 3/12 A kérdező kommentje:
a program neve meg unlocker 1.9.1 /1.8.5-el is próbáltam azt sem nyitja meg csak feltelepíti de nem tudom megnyitni
2013. jan. 28. 21:35
 4/12 anonim ***** válasza:

Az Unlockert nem is lehet megnyitni. Településkor beépül a keretprogramba (jobbklikkes menü).

Windows Intézőben keresd meg a törlendő fájlt, jobb klikk a fájlra, válaszd az Unlockert és töröld a fájlt. Ha törlési lehetőség nincs az Unlockerben, akkor klikk a Feloldás-ra és utána lehet törölni.

2013. jan. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
windows intéző nélkül is megtalálom a fájlt de hol töröljem is? mert társítottam ezzel az unlockerel de akkor sem nyitja meg . akkor most hol keresek pontosan hogy rátaláljak a rendszerben erre a fájlra?
2013. jan. 28. 21:47
 6/12 A kérdező kommentje:
inkább pls azt írd le hol találom a system-ben futó fájlokat és rájövök !
2013. jan. 28. 21:59
 7/12 anonim ***** válasza:

ctrl alt del


A systembe meg rejtett mappa

2013. jan. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
már megoldottam azért köszi csökkentet módban indítottam el így engedte törölni :)
2013. jan. 28. 22:14
 9/12 anonim ***** válasza:
:))
2013. jan. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ezt már biztosan nem olvasod el, de azért leírom.

Nem véletlenül írtam a Windows Intézőt, ugyanis bármely más fájlkezelőben (pl. Total Commanderben) hiába klikkelsz jobbal a törlendő fájlra, a jobb klikk menü nem jön elő és így az Unlockert nem tudod használni.

Csakis Windows Intézőben!!!

Megspórolhattál volna egy csökkentett módban való indítást, ráadásul megtanulhattad volna, hogyan működik az Unlocker, ami egy nagyon hasznos program.

2013. jan. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!