Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha használnám a Toolbar...

Ha használnám a Toolbar Cleaner-t, akkor honnan tudom, melyik toolbarokat töröljem le, és melyikek maradhatnak?

Figyelt kérdés
Szedjem le csak a gyanús nevűeket? (pl Java, Babylon..) Vagy van erre valami "szabály"?

2013. jan. 29. 09:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálam az a szabály hogy nincs toolbar, van könyvjelző és kereső-szerintem ez mindenre elég.
2013. jan. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 csacsi2 ***** válasza:
Kerüld a Toolbar-okat!!!
2013. jan. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 karesz01 ***** válasza:

Nálam nincs helye a toolbar-oknak , nem is lesz soha .


A toolbarok kicsinyítik az adott weboldal látható méretét,

feleslegesen terhelik a rendszert,

nem használnám őket soha,

Nehéz megszabadulni tőlük ha egyszer felkerültek,

több dolgot is átállítanak amihez én nem járulnék hozzá soha,

nem is kérnek engedélyt erre,

csak a gond van velük.


A toolbarokat könnyű kiszűrni akkor ha a telepítéskor az egyéni módot használod illetve nem kapkodsz és elolvasod , a telepítőben felkínált lehetőségeket .

Jó pár program használ alap telepítéskor toolbar-t azaz telepíti ezt a szemetet(toolsbar) és akkor mindent átírnak .


A szabály az hogy a toolbar-okat széles ívben mellőzzük , kerüljük a telepítésüket .

És ha már becsúszót egy , akkor azonnal ki kell irtani .

2013. jan. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Péter 25 válasza:
Nos én semmilyen toolbart nem használok mert nekem is volt és nagyon lelasította az egész rendszeremet nagyon nehezen szabadultam meg töle ismerösöm segített abban hogy hogyan tudom eltávolítani és nagyon köszönöm neki a segítséget
2013. jan. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!