Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Találtam a gépemen egy Babylon...

Zsola01 kérdése:

Találtam a gépemen egy Babylon. Toolbar-t Mi lehet ez? Elképzelhető hogy keylogger? Sajnos nem értek hozzá. Mit csinál a gépen?

Figyelt kérdés
2012. dec. 21. 10:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A toolbarok általában felhasználói programok (tipikusan a különböző böngészők) menürendszere alá épülnek be, "papír szerint" megkönnyítve a felhasználó által végzett folyamatokat. Legtöbbször azonban csak a helyet foglalja feleslegesen (mind a gépen, mind a képernyőn, mind az erőforrásokat tekintve).
2012. dec. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Takarítsd le ezzel.

[link]

2012. dec. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mint első is írta : semmi szükség rá.
2012. dec. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen !
2012. dec. 21. 12:57
 5/5 anonim ***** válasza:

ASK toolbar van a mienken. Kb avg használata után plusz progiként felajánlotta, és letöltötte a gépre a férjem.

Gép szerintem lassúbb azóta. Szivem szerint törölném.

Sokáig én használtam, akkor ez az avg security, és az ASK toolbar nem volt rajta. Nem volt hipergyors, de ennyire se lassú mint most. Néha használom én is, és tényleg lassabb.

Töröljem??

Köszönöm.

2013. jún. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!