Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom, vagy melyik...

Psfanboy3 kérdése:

Hogyan tudom, vagy melyik programmal tudom több partícióra osztani a 2TB-os HDD-m (Western Digital USB 3. 0)?

Figyelt kérdés
Egyszerűen más fájlrendszert használ a Windows7-em (NTFC) és a PS3-am is. És ha a PS3-amról szeretnék biztonsági másolatot készíteni a 2 TB-os külső HDD-mra, akkor a PS3 mentéséhez az egész 2 TB-os HDD.met formáznom kell! Szeretném ha egy külső wincheszren lennének a PS3-as biztonsági mentéseim (Fat 32) és a Windows 7-es fájlaim is (NTFC)! Ezért kéne a particíó, hogy ketté tudjam logikailag osztani a 2 TB-os HDD-m! Aki tud érdemben segíteni, az tegye meg! Köszönöm!

#PC #PS3 #NTFS #FAT32 #USB 3.0 #particionálás #fájlrendszer #Western Digital 2 TB-os külső HDD #PS3 biztonsági mentés #2 TB particionálása 2 részre (logikailag)
2013. jan. 29. 14:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

NTFC? Az Norton Tommander Foci Club? Nem NTFS-re gondoltál?

Bár tapasztalaom nincs a PS3 biztonsági mentésekkel kapcsolatban, de én a EASEUS Partition Manager Home verziójával osztanám fel a winyót úgy, hogy a PS3-nak szán FAT32 legyen a winyó leje, a maradék pedig a win-nek szánt NTFS.

2013. jan. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

[link]

particionalod 2 részre,

majd az egyik felét NTFS-re formázod, akár uezen programmal, másik felét FAT32-re.

2013. jan. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nem is tudom, hogyan írhattam el! De nem kell gúnyos megjegyzéseket tenni!
2013. jan. 29. 15:34
 4/14 A kérdező kommentje:
Egyébként, ha megnézted volna, a "Keress kérdéseket hasonló témákban" ott NTFS-t írtam! Úgyhogy nem kéne osztanod az észt és direkt kötekedni!
2013. jan. 29. 15:37
 5/14 anonim ***** válasza:
Egy kérdést látok, ezt. Kétszer írtál mást, felhívtam a figyelmed, hogy elírtad. Pont, nem kell ezt túldramatizálni!
2013. jan. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Kedves második válaszadó, köszönöm az értékes és tartalmas (és nem kötekedő, személyeskedő) válaszod! A jó Isten áldjon meg érte!
2013. jan. 29. 15:41
 7/14 A kérdező kommentje:

Nem kell felhívnod a figyelmet, mert magamtól is észre vettem! De az a gúnyolódás a Foci Klubboddal! Na, mindegy ide, nem lehet írni, de privátban kifejtettem a véleményem rólad!


Ha csak a figyelmemet hívtad volna fel, hogy elírtam, akkor egy peták szót sem írtam volna! De te ércelődtél és gúnyolódtál az én elírásomon! Na ez ....., és ezért kellett visszaírnom!

2013. jan. 29. 15:45
 8/14 A kérdező kommentje:

Vazeratti!


Engem nem érdekel a szöveged, innentől fogva szállj le rólam, vagy törlöm a kérdést, és újat írok ki, és ott is csak személyeskedni tudsz (mert te kezdted), akkor szólók valamilyen moderátornak! Részemről lezárva, szállj le rólam! Viszlát!

2013. jan. 29. 15:54
 9/14 anonim ***** válasza:
A "részedről lezárva" az olyan, mint a "végeztél", hogy azért még egy kicsit bizonygatod a saját butaságodat, vagy tényleg nem írsz többet?
2013. jan. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Látom, hülye vagy felfogni, amit írtam és még tiszteletlen is, kis butuskám! Érthetően, magyarul fogalmaztam számodra, te troll! De most keresd a helyesírásomban a hibát, és annak ellenére, hogy nem kértelek meg rá, hogy kijavíts, te úgyis megteszed, ezért vagy troll!
2013. jan. 29. 17:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!