Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen hangkártya driver...

Milyen hangkártya driver kell? Fontos létszíves!

Figyelt kérdés

Már többszörösen előfordult, hogy újra telepítettem a gépem és nem volt jó az előtte használt driver és most is ez a helyzet és már mindent megpróbáltam de semmit sem találok. Fontos a segítség és nagyon sürgős!! Előre is köszi annak aki segít:)

Gép adatok:


Operációs rendszer = Microsoft Windows XP Professional


Opr. javítócsomag = Szervizcsomag 3


Alaplap neve = ECS P4S5A/DX+ (5 PCI, 1 AGP, 1 AMR, 2 SDR DIMM, 2 DDR DIMM, Audio)


Hangkártya= Creative SB0090 Audigy Platinum Sound Card


Hangkártya = SiS 7012 Audio Device


2013. jan. 29. 21:29
 1/6 anonim ***** válasza:
2013. jan. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
De most ebben két hangkártya van, az alaplapi és egy pci-os, melyiket használod?
2013. jan. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ de sajnos egyik sem volt jó. Nem fogadja el. Eddig realtek ac97 driver volt azzal ment de azt sem fogadta el :S
2013. jan. 29. 21:45
 4/6 A kérdező kommentje:
nem tudom melyiket használom mert nem én szoktam telepíteni a hangot rajta de egyenlőre bármelyik jó lenne ha hangot adna..de még a hang ikon sem jelenik meg
2013. jan. 29. 21:47
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]


eudownload.ecs.com.tw/dlfileecs/driver/mb/sound/cmedia/973x/cmedia973x.zip

2013. jan. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon köszönöm!! Ez sikerült! :)
2013. jan. 29. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!