Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Steamon vásárlás? Bővebben lent

Steamon vásárlás? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Üdv. olyan kérdéssel fordulok felétek, hogy nekem K&H-s bankkártyám van, és amikor steamra szeretnék felrakni pénzt, kidob több lehetőséget fizetési módoknál, pl paypal, visa, mastercard, webmoney, american express, discover, JCB és clickandbuy.

Ezek közül mit kellene választanom, hogy tudjak felrakni steamemre összeget? előre is köszi a válaszokat.



2013. jan. 29. 23:01
 1/5 A kérdező kommentje:
a másik kérdés, hogy a lejárati dátum és kódhoz mit kellene írnom?
2013. jan. 29. 23:21
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem érdekes, hogy KH. A kártyán mi van? Mastercard? Dátum meg rajta van: pl. 12/16
2013. jan. 30. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Maestro van ráírva. és a biztonsági kód pedig a négyjegyű szám a kártyán?
2013. jan. 30. 08:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Állítólag ha Mastercardot választasz ki, működnie kell. A biztonsági szám tudtommal 3 jegyű.
2013. jan. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Maestro-val nem megy én próbáltam ,mindenféleképpen kell a hátulján az a 3 jegyű kód.DE ha összekötöd egy paypalfiókkal a maestrodat akkor megoldható!:)
2013. febr. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!