Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » HTC sensation, android 403....

HTC sensation, android 403. Nektek is rezeg a billenytűűűű sms irásakor, stb? Nem tudom kikapcsolni, szét. B. asz az ideg tőle. help!

Figyelt kérdés

2013. jan. 30. 20:19
 1/9 Komplikato ***** válasza:
Nem ismerem a HTS saját felületét, de elég fura lenne ha csak abban az Androidos készülékben nem lehetne ezt kikapcsolni.
2013. jan. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

szerinted kiírnék egy ilyen banális kérdést, ha ki tudnám kapcsolni? A marketen találtam egy alkalmazást, ami kiiktatná, de nem akarom elhinni, hogy erre külön program kell.


Úgyhogy továbbra is segítséget várok!!!!

2013. jan. 31. 08:37
 3/9 anonim válasza:
100%

Nekem is ilyen telefonom van. A rezgést a beállítások menüpontban tudod kikapcsolni. "Nyelvek és billentyűzet" menüpont alatt a "Touch Input" mellett találsz egy kis ikont, arra rá kell nyomnod. Itt tudod változtatni a bevitel beállításait. A rezgést a "Szövegbevitel" menüpont alatt találod. Csak ki kell venned a pipát a "Rezgés beíráskor" mellől.


Viszont lenne egy cserekérdésem. Nekem porosodó kijelzővel hozták ki a telefonom, utána magától újraindulgatott, most meg túl gyorsan merül le...és már 3x volt szervizben. Neked nincsenek ilyesmi gondjaid a telefonnal ami miatt sűrűn szervizbe kell hordoznod?

2013. jan. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

hát először is köszönöm! Még sosem voltam ebben a menüben!


egyszer volt szervizben, mert a mikrofonja bekrepált, de amúgy jó.

Mit jelent az, hogy hamar lemerül? Ezek 1 napnál többet nem bírnak. A tesómnak One X-van, ugye annak ba.szott nagy kijelzője van, brutál 4 magos proci, és mindehhez csak egy 1800-as akksi. Van, hogy egy napot sem bír neki.

De a kérdésedre a válaszolva, egyelőre nincs baj vele. És remélem nem is lesz, mert kifüggetlenítettem így a garancia már elveszett.

Hát sajnos akkor kifogtad. Add el, vegyél helyette One S-et, egy telefonos haverom szerint az nagyon megbízható.

2013. jan. 31. 20:53
 5/9 anonim válasza:

Igazán nincs mit, és én is köszönöm a válaszod!


A gyorsan lemerül alatt azt értem, hogy a telefon fél óra zenehallgatástól képes 87%ra lemerülni a teljes töltöttségről úgy, hogy a kijelző ki van kapcsolva(elvileg a nagy kijelző zabálná a legtöbb töltést). Ezen lehet a legjobban észrevenni, de netezhetek 20 percet vagy bármit csinálhatok és a telefon máris lemerülés közelébe ért. Csak azért beszéltem múlt időben róla, mert most kicserélték az akksit benne...most valamivel jobb de még most se olyan mint régen volt. Amikor megvettem játszottam is vele, mostanában nem szoktam és mégis elégedetlenebb vagyok vele. Ennek ellenére képes lennék venni ez után is HTC-t ugyanis nagyon megszerettem a telefont, és vele a Sense felületet, mert sokkal egyedibb mint a többi androidos telefon. De jóval nagyobb elővigyázatossággal venném meg a következőt. Az a két modell amit említettél azok érdekelnek engem is. A One-S nagyon jó telefon lehet, talán sikerült nekik tartósabbá is tenni úgy hogy nem nyomtak bele mindenből csúcstechnológiát. Ezért érdekelne is hogy mióta van meg a ez a One S és a One X az ismerőseidnek, és mennyire vannak megelégedve velük? És hogy mennyit hordozták szervizbe?

2013. febr. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Esetleg a feladatkezelőben folyamatosan pásztázd, nem fut-e túl sok program a háttérben. Lehet ezért merül túl gyorsan. Én a feladatkezelő ikonját a kezdőlapra tettem, az óra alá. naponta többször nézem, lefekvés előtt, vagy otthonról elindulás előtt pl mindig, hogy van-e olyan program, amely annak ellenére fut a háttérben, hogy leállítottam. Amúgy mindig van vmi. Mert amit írsz, az tényleg elég brutál merülés.

A one S-re a telefonos mondta, hogy nagyon megbízható. Mást nem tudok róla elmondani.

A one x pedig szintén a gyorsan merülős kategória. 1800-as akksi túlzottan gyenge bele, de a teló ettől eltekintve nagyon jó. Szervízbe sosem volt. De ez a gyors merülés sokszor bosszantó. Olyat is csinál, hogy a kijelző már teljesen elsötétül ha lemerül, de csodák csodájára, ha hívnak, még kicsörög, és tudsz beszélni is.


nem tudom hogyan állsz anyagilag, vagy mennyire akarsz drága telefont venni, de én a helyedben, vagy one s-et, vagy az új one xv-t venném, amit a htc honlapján már meg tudsz nézni, bár szerintem Magyarországon lehet még nincs.

2013. febr. 4. 13:00
 7/9 A kérdező kommentje:

edit 1:


leejtettem egy bőrtokban a fürdőszoba szőnyegre. nem volt nagy esés, igazából fel se vettem, csak miután megmostam a fogamat. utána vettem észre, a kijelző bal felső sarkában apró pontok jelentek meg. bőrtokban esett, szőnyegre!!!!!!!!!!!! Egy szar! Utálom!

2013. febr. 7. 19:58
 8/9 anonim válasza:

Köszi a válaszodat!


Én is ejtettem már le ezt a telefont, többször is... 2 nagyobb sérülést szenvedett. Egyszer a betonra esett egyszer meg járólapra. Tokja mondjuk nincs, így nem is meglepő hogy ez történt. Szerintem az enyém is az eséstől szerezte a "pontjait". Az ütés helyének a közelében újra elkezdett porosodni a telefon kijelzője, valószínűleg rés keletkezett az érintőpanel és a kijelző között. A Sensationnek úgy néz ki ez az átka :/

2013. febr. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

edit 2:


a sérülés idővel magától eltűnt. örülök neki, de most vigyázok rá, int a hímes tojásra.


egyébként beteg mentalitás az a htc-nél, ( és a többi gyártónál is) hogy minél magasabb kategória, annál nagyobb kijelző. Már ez a 4,3 col is kezelhetetlen! A hüvelyk ujjam alig ér át a túlsó oldalára. Menet közben (vezetés közben) smst irni? felejtős. félre kell állni. van rá példa, hogy vezetek, csörög, nyulok érte, mire felveszem véletlenül benyomok rajta valamit.


szerintem az iphone 4-5 a jó méret. az oldalak aránya, a kijelző átmérő (3,5 col) tökéletes. Olyan kéne androidba, ha lenne.

a hivó képét például ha kiteszi, akkor csak egy pici 2x2 cm-es kockában. akkor minek a 4,3 col? Az iphone teljes képernyőre teszi ki a hivó képét. Ésszerűbb, kijelző szempontjából az biztos.

2013. febr. 9. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!