Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan kell vetődni a kapussal...

Botosrobi kérdése:

Hogyan kell vetődni a kapussal a büntetőknél a FIFA 13-ban?

Figyelt kérdés

2013. jan. 31. 10:25
 1/5 anonim válasza:

Na, ez egy nagyon jó kérdés, még én sem jöttem rá (billentyűzettel irányítok).


Én még kiegészíteném azzal, hogy a billentyűzeten nem találom a trükkmódosító gombot, magyarán azt, aminek a segítségével cselezni lehet. Így elég kellemetlen, mert 1 az 1-ben csak lendületből és sima irányváltoztatásokkal tudok megverni valakit. A trükksúgó szerint a "Nagyb." gomb lenne az, ami gondolom "nagybetű", azaz Caps Lock, de se arra, se másra nem reagál. Igaz, azt hozzá kell tenni, hogy kicsit átszabtam a vezérlést egyéni beállításra. Mi lehet a gond?

2013. jan. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Azt hiszem a NUM gombokkal tudsz cselezni miközben nyomva tartod a Shiftet, és ezért a kapussal is ugyanígy csak nem kell hozzá Shiftet nyomni.
2013. febr. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Kópé96 válasza:
Én gyojsztikkal játszok és azzal nem tudok vetődni és cselezni se
2013. febr. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A vezérlést felül Alternatívra kell állítani, így már a Caps Lockal engedni fogja, hogy cselezzetek. Egyébként a vetődésre én se jöttem még rá...
2013. szept. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
caps lock hosszan + num számokkal fogtok tudni cselezni csak egy hátránya van a billentyűn hogy sprintelni nehéz közben :D
2014. ápr. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!