Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szükségem lenne egy magyar...

Szükségem lenne egy magyar nyelvű Photoshop programra, amivel a fényképeket profi módon ki lehet retusálni. Internetről le tudnám tölteni?

Figyelt kérdés

Kérlek ha tudtok adjátok meg a weboldal címét.

Előre is köszönöm mindenkinek aki a válaszával segíteni tud.



2013. febr. 1. 18:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

[link]

[link]


Tehát nem, NINCS INGYEN.


Amúgy nem jó írásban ilyen oldalakon ilyesmikkel viccelődni, tekintve, hogy van akinek nem jön át és az ide írogatók jó része pontosan olyan hülye - már bocs és tisztelet a kivételnek - hogy simán írhatta volna teljesen komolyan amit írtál.

2013. febr. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"Photoshop photoshop"


azért ebből illik levenni xD

2013. febr. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ezer bocs, egy forgatáson dolgoztam két napig és ez nem volt épp pihentető. :)
2013. febr. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 tabaki ***** válasza:

"

Adobe strongly advises against running unsupported and outdated software. The serial numbers below should only be used by customers who legitimately purchased CS2 or Acrobat 7 and need to maintain their current use of these products.

"


Na jó, ez, ha jól értem, tényleg nem annyira kafa, mindenesetre a letöltőoldal továbbra is létezik, szériaszámokkal együtt, ki-ki tegyen, ahogy jónak látja.

A kályhához visszatérve: Meg lehet élni PS nélkül is, ha meg valaki nem akar, nekem úgy is jó -- egyébként a CS2-t én is telepítettem a dolog lendületében, ezek után kérdés, hogy más miért ne...

2013. febr. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!