Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A photoshop-on kivűl, milyen...

A photoshop-on kivűl, milyen "profi" képszerkesztő van még? Vagyis ami kb. ugyanennyit tud? És ha lehet, magyar?

Figyelt kérdés
A photoshop-on kivűl,milyen "profi" képszerkesztő van még?Vagyis ami kb.ugyanennyit tud??És ha lehet,magyar??
2010. ápr. 8. 19:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
GIMP. Én ezt használom, és nagyon szeretem. [link]
2010. ápr. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, GIMP.

És legálisan is ingyenes.


Ugyanannyit tud, kicsit másabb az elrendezése, pl. gyorsbillentyűk, meg hozzá kell szokni, de tényleg ugyanazt tudja.

PS asszem annyival jobb, hogy nagyobb felbontású képeket is kezelni tud.

De én mégis inkább PS párti vagyok.

2010. ápr. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
én a Paint Shop Pro 9-et ajánlom én is azt használom, bár ez nem magyar, de nem nehéz használni
2010. ápr. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló.És azzal miket lehet csinálni?

Köszike a válaszokat!!!!

2010. ápr. 8. 20:17
 5/11 anonim ***** válasza:
A Paint Shop Pro-val mit lehet csinálni? Szalonnát sütni. vagy nem, nem. Nem. Várj. Képszerkesztésre való? Hmm. Basszus. Mindig össze keverem. Nézd meg esetleg a honlapján és kiderül ;).
2010. ápr. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
GIMP
2010. ápr. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
CorelDRAW, Corel PhotoPaint...
2010. ápr. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Csatlakozom: nekem is a Paint Pro Shop vált be. Évek óta azt használom képszerkesztésre. Alapvetően hasonló a Photoshophoz, talán annak egy lite változatához. Csak halkan mondom: szerintem gyorsabban és pontosabban dolgozik a Photoshop-nál, de népszerűségben az vezet. Ennek az Adobe cég speciális üzletpolitikája az oka. De ebbe kár lenne belemenni.
2010. ápr. 9. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

01:08


Egy erős gépen azért nem valami lassú a ps.


Amúgy szerintem PS és GIMP a "vezető" képszerkesztő, a többi hiába jó, én akkor sem használnám.

2010. ápr. 10. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 issti ***** válasza:

A GIMP nagyon jó! Érdemes megtanulni mert tényleg szinte mindent tud amit a PS. A kezelését nagyon szokni kell, de logikus.

Ja és ingyen le lehet tölteni.

2010. máj. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!