Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Problémám, hogy nem tudom...

Problémám, hogy nem tudom újra telepíteni a windowst. Windows 7 Professional van gépen és ugyan azt akarom telepíteni, de nem indítsa el automatikusan a telepítést. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Mikor bekapcsolom a gépet betölti a windowst,de mikor be kapcsol a gép akkor már tudnám telepíteni,de úgy nem lehet megformázni a meghajtót.Valaki?
2013. febr. 2. 07:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
a bios sípolása után nyomd meg az F11 gombot és válaszd ki a meghajtót amiben a lemez van!
2013. febr. 2. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:

Vagy az F12-t nyomd meg, ha notebookod van, mert legtöbbször az hozza fel a boot menüt.


Ha ezek nem működnének, akkor általában az F2 vagy a DEL gomb megnyomásával lépj be a BIOS SETUP-ba és ott állítsd át a boot-sorrendet, hogy első helyen az optikai meghajtód legyen.

2013. febr. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Sajnos nem sikerült.Beléptem a biosba és megnyomtam F11 ,de nem csinált semmit.Amúgy külső meghajtóval akarnék újra telepíteni mert mi a gépben van meghajtó rossz.A gépem HP Pavilion dv 6000-es
2013. febr. 2. 08:08
 4/18 anonim ***** válasza:
Lehet az akár az ESC is, de be is állíthatod a bios-ban, mint ahogy az előttem szóló írta.
2013. febr. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
BIOS-BA BETUDOK LÉPNI NEKEM A F10-LEHET.PONTOSAN OTT HOVA LÉPJEK MIT ÁLLÍTSAK? MERT NEM MAGYAR ÉS NEM AKAROM ELÁLÍTANI,SOK MINDENT NEM LEHET,DE MINDJÁR MEGNÉZEM MI VAN ÉS LEÍROM
2013. febr. 2. 08:12
 6/18 anonim ***** válasza:

Ha már beléptél a BIOS-ba, nem kell F11-et nyomni. Keresd meg a boot sorrend állítást, és állítsd be első helyre a külső (USB) eszközt.

A külső eszközt persze előtte bootolhatóvá kell tenni, hacsak felmásoltad rá a windowst, akkor nem fog menni.


[link]

2013. febr. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Caps Lock off pls.
2013. febr. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Ezek vannak.

Boot Options


F10 and F12 delay sec (0)

CD-ROM BOOT (Enabled)

FLOPPY BOOT (Enabled)

Internal Network adapter boot (Disabled)


Boot Order:


Usb Floppy

Atapi cd/dvd rom drive

Notebook hard drive

USB disbette on key

Network adapter lötte valami jel van min egy kulcs

USB Hard drive

2013. febr. 2. 08:49
 9/18 csacsi2 ***** válasza:

Ne a biosban nyomd az F11 -et, hanem mikor indul a gép. Ilyenkor előjön az indító menü , hogy melyiket szeretnéd indítani. Válaszd a CD -dvd -t és elindul a telepítő lemez.


A biosban (szokták így is) a boot menüben állítsd át elsőre a cd/dvd meghajtót (1st) ilyenkor ha bent van a lemez akkoir autómatikusan az indúl.

Ha nem így lenne akkor a lemez rosszul lett megírva és nem boot lemez!


a CD-ROM BOOT (Enabled) az rendben van csak azt kell beállítsd hogy milyen sorrendben

1st CD/DVD

2st A meghajtó amire telepíted (ezt a későbbiekben át kell állítsd 1st (első) re.


Keress olyat (nem tudom milyen bios -od van hogy First Boot device (elsődleges) és állítsd be a CD meghajtót!

(secondary:másodlagos)

2013. febr. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
a boot order-nél állítsd előre a külső meghajtódat.
2013. febr. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!