Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Problémám, hogy nem tudom...

Problémám, hogy nem tudom újra telepíteni a windowst. Windows 7 Professional van gépen és ugyan azt akarom telepíteni, de nem indítsa el automatikusan a telepítést. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Mikor bekapcsolom a gépet betölti a windowst,de mikor be kapcsol a gép akkor már tudnám telepíteni,de úgy nem lehet megformázni a meghajtót.Valaki?
2013. febr. 2. 07:25
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Boot Order-ben ezek vannak.Melyik jelenti az amit előre kell állitani és hogy kell?


Usb Floppy

Atapi cd/dvd rom drive

Notebook hard drive

USB disbette on key

Network adapter lötte valami jel van min egy kulcs

USB Hard drive

2013. febr. 2. 11:48
 12/18 A kérdező kommentje:

Boot Order-nél ezek vannak.Melyik jelenti az amelyiket előre kell állitani és hogy kell?


Usb Floppy

Atapi cd/dvd rom drive

Notebook hard drive

USB disbette on key

Network adapter lötte valami jel van min egy kulcs

USB Hard drive

2013. febr. 2. 11:49
 13/18 csacsi2 ***** válasza:

Atapi cd/dvd rom drive Első (1st, primary) - erről boot -olsz

Notebook hard drive második (2st,secondary) -erre megy az op.

2013. febr. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Most már első: Atapi cd/dvd rom drive

2. Notebook hard drive

3. Usb Floppy

4.USB disbette on key

5.Network adapter

6.USB Hard drive

De ugyan ugy betölti a windowst én nem jön elő a szöveg bekapcsolásnál,aminek kellene.A cd nek jól kell lennie mert már többször telepítettem róla még belső meghajtóról de az elromlott és csak külsőről tudnék

2013. febr. 2. 13:11
 15/18 anonim ***** válasza:
A 4-es legyen az első, vagy a 2-es az utolsó
2013. febr. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Próbáltam,hogy 4-es USB disbette on key első meg 2. Notebook hard drive legyen az utolsó ,de semmi,ugyan úgy betölti windowst
2013. febr. 2. 13:56
 17/18 csacsi2 ***** válasza:

Amennyiben az első boot az a meghajtó amiről telepíted a windowst,Bios beállításokban engedélyezve és nem indul akkor vagy a lemez rossz ,vagy a meghajtó krepált be.

Próbáld másik telepítővel ha azzal sem megy akkor a meghajtó a gond.

Ami elromolhat el is romlik és semmi nem tart örökké!

Nálam sajnos itt kimerült a kérdés.


Esetleg még lehet gond (de ez már túlkomplikálása a kérdésnek) hogy valamelyik eszköz vezérlőt telepíteni kell lemezről amit a géphez adtak. (ilyen pl a sata vezérlő egyes gépeknél).


Sorry

2013. febr. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Boot-ról etek vannak nekem.


Boot Options


F10 and F12 delay sec (0)

CD-ROM BOOT (Enabled)

FLOPPY BOOT (Enabled)

Internal Network adapter boot (Disabled)


Boot Order:

Atapi cd/dvd rom drive

Notebook hard drive

Usb Floppy

USB disbette on key

Network adapter

USB Hard drive


A meghajtó új 2 napja vettem meg mikor bekapcsol teljesen elindítja telepítést csak akkor nem tudom megformázni a meghajtót azt írja,hogy indítsam újra a gépet telepítő lemezről,hogy formázni lehessen meghajtót.És csak biosban kell állítani a gépen nem kell?

2013. febr. 2. 14:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!