Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows XP SP3as áttelepítése...

Kowachewsky kérdése:

Windows XP SP3as áttelepítése Windows7re. 0x0000005 hibakód . Mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés

A DVD nem eredeti,csak másolt és windows sp3am van,tisztában vagyok vele,hogy eredetileg nem is lehet áttenni xpről a windows 7re a gépet,de van egy bizonyos Easy Transfer program is,amivel állítólag mehetne,viszont leszedtem és az sem megy.A DVD n a setupot mikor elindítom ezt írja ki:

[link]

mikor újraindítom a gépet és F12 vel beállítom,hogy CD ről bootoljon akkor elkezdi ugyan a telepítést,kiírja,hogy windows is starting,viszont megint bejön a kék háttér,és a nyelv kiválasztás meg ilyesmi egyáltalán nem jön be.Mellékesen orosz windowsom van :)

Tehát a windows easy transfer is valami olyasmit ír ki angolul,hogy az operációs rendszerem nyelve különbözik a setupja nyelvétől és kész,arra is hibaüzenet.Attól függetlenül,hogy nem eredeti a DVD működik,viszont erre a windowsra nem akarja rárakni vagy nem tudom mit csináljak,biztonsági mentéseket csináltam már a fájlaimnak,de ez a telepítés kifogott rajtam,olvastam más ilyesfajta kérdéseket és válaszaikat,de egyiktől se kaptam eléggé megfelelő választ,mivel ugyanilyen gondokhoz írt válaszokat nem igen találtam :/.Köszönöm előre is a válaszokat...


2013. febr. 2. 16:38
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!