Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sims 3-an játszok és néha...

Magyar000 kérdése:

Sims 3-an játszok és néha mikor menteni akarok akkor azt írja ki hogy nem tudja elmenteni mert valami 12-es hibakód van. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Ráklikkelek hogy mentsen el is kezdi de aztán azt írja ki hogy a mentés sikertelen,A 12-es hibakódra hivatkozva.De azt meg nem tudom hogy lehet kiküszöbölni!

2012. dec. 23. 15:36
 1/2 anonim válasza:

Nekem is jelent már meg. Alt Tab-bal lépj ki a játékból. Menj be a:

C:\Users\(sajátnévnek kell lennie, de ha nincs, ezen belül lennie kéne egy documents mappának)\Documents\Electronic Atrs\Sims 3\Saves\ PL.:SunsetValley.sims3 > átnevezés > le kell törölni a ".bad"-et és átírni .sims3-ra. (ha a backup-oson van a .bad, akkor azon változtatunk)Én így csináltam és bevált. Remélem segített.

2012. dec. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ezt én sem tudom, viszont volt valami Olvasd el.txt, és abban benn volt, mi a teendő, és mit jelent.
2012. dec. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!