Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ért valaki a photoshophoz?

Ért valaki a photoshophoz?

Figyelt kérdés
Hogy lehet azt megcsinálni hogy van egy kép és azon minden szürke/fehetefehér csak egy dolog nem?Szóval mondjuk van egy csaj az szürke és a táskája piros.Rem értitek.
2009. szept. 3. 17:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Itt egy leírás, ez alapján próbáld meg: [link]


Sok sikert!

2009. szept. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
hu ez nekem magas xD
2009. szept. 3. 17:54
 3/11 anonim ***** válasza:
a legtöbb képserkesztőt lehet használni (nem paint) szóval szépen kijellöd azt a pontot amit színesen akarsz. megfordítod a kijelölés és azt szürkésre állítód. Máris van színes cuccod fekete-fehér képen. hmm.. Talán a Photofiltre is jó erre ráadásul ingyenes is. Keress rá a g betűs keresőben.
2009. szept. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az könnyű, kijelölöd a táskát maszkolt kijelöléssel, vagy kijelölöd a kép tbbi részét, ez a praktikusabb emrt az elöbbinél még meg kell fordítani a kijelölést, szóval a táskán kívül kijelölöd a képet aztán kép/korrekciók/színezettség,telítettség és a középsőcsúszkát lehúzod minimumra és készen vagya :)
2009. nov. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszi.és ezt melyik photoshoppaltudnám megcsinálni?vagy az mindegy mindegyiken van ilyen?:D
2009. nov. 4. 15:24
 6/11 A kérdező kommentje:
a kép részig eljutottam.de a korrekciókat valamiért nem engedi az olyan szürke h nem lehet rákattintani szal érted:Dez miért lehet?
2009. nov. 4. 15:30
 7/11 A kérdező kommentje:
és amugy a "maszkolt kijelöléssel" azt h lehet?:D én csak olyat találtam h forditott kijelölés:S
2009. nov. 4. 15:31
 8/11 A kérdező kommentje:
naszóval xD ha az egészet kijelölöm csak akkor engedi ezt a korrekciókos dolgot:S
2009. nov. 4. 15:34
 9/11 anonim ***** válasza:

Sikos László: Adobe Photoshop zsebkönyv (keress rá a Google-vel, kidob egy csomó oldalt)


"Ez a könyv azoknak való akik szeretnék a képeiket szerkeszteni,de nem akarnak mindent tudni a PS-ről".


...javaslat: az ismerkedést, nem kellene mindjárt, az egyik legösszetetteb képszerkesztővel kezdened, nagyon jó és kezdőknek, sokkal egyszerűbb a PhotoFiltre. (magyar, ingyenes és tanácsadói honlapjai is vannak!)

2009. nov. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A PhotoScape-val ez 3 kattintás és ingyenes,magyar.

[link]

2009. nov. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!