Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet ilyen effectet...

Hogy lehet ilyen effectet csinálni? (3ds max vagy valamilyen effect programban)

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=JPyB2ddGFNk


18:17-től 18:43-ig.


Azt, hogy úgy felépülnek a házak az aljától a tetejéig, és ahogy egyre távolodik, még több épület emelkedik fel.


2013. febr. 3. 07:55
 1/5 tabaki ***** válasza:

Nekem szaggat a gépem, ezért nehezen tudom megítélni, de úgy tűnik, nem a szemeddel nézel, hanem a képzeleteddel. Nekem úgy jön le, hogy egy kész modellt hol jobban, hol kevésbé kitakarnak valami életlen fehér maszkkal. Ennek is érdekes lehet a megoldása, de szerintem a látvány és a te leírásod nem fedi egymást.

Mégis, milyen műfajban akarod megcsinálni? Ha játékban, akkor gőzöm sincs. Videóban ugyanezt vélhetőleg utólag effektezett 3D-modellel (Blender). De Blenderben akár pontosan azt is megvalósíthatod, amit ehelyett leírtál (nyilván Maxben is, de így spórolsz néhányszázezret:).

2013. febr. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kalózverzió is létezik. Milyen műfajban? Úgy akarom, hogy van egy csomó épületem, és ugyanezt az effektet elérni, hogy hogyan lehet. Szerintem 3ds maxban, de lehet hogy másban, azért kérdezem.
2013. febr. 3. 11:56
 3/5 tabaki ***** válasza:

Ez a mániátok, hogy inkább a kalózverzió, mint az ugyanolyan értékű ingyenes program. Az életbe' nem fogom megérteni. Szégyen nem lopni?

Sejtelmem sincs, hogy a Maxben ezt hogyan lehet megoldani, mert nem használom. Blenderben nem tűnik nagy cuccnak. Persze a modellek elkészítése, a terep berendezése hatalmas és unalmas munka, de az animáció elve egészen egyszerű is lehet.

2013. febr. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 tabaki ***** válasza:

Amúgy a műfajt alaposan megválaszoltad...


-- Miben írja a következő művét, mester? Novellában? Kisregényben? Esetleg akár családregényben?

-- Wordben.

2013. febr. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 tabaki ***** válasza:

Durva megoldás, mert gyenge a gépem, de talán látszik a hasonlóság. Szóval, például Blender.


[link]

[link]

2013. febr. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!