Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » NOD 32 probléma, miért írja...

NOD 32 probléma, miért írja ki folyamatosan?

Figyelt kérdés
Állandóan feldobál egy ablakot, hogy "felhasználói beavatkozást igényel...", de amikor rákattintok, nem ír ki semmit, minden rendben, legfrissebb verzió, a nod pedig aktiválva van, úgyhogy nem értem.
2013. febr. 3. 20:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Windows frissítések?

A bolond arra is odafigyel.

2013. febr. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Lehetséges, így már érthető lenne, mert kihagytam 2 frissítést direkt, mert eredetiség vizsgálat meg a másik se kell. Akkor mivel nem telepítem azokat a frissítéseket mostantól életem végéig ki fogja a NOD dobálni, hogy, hahóó kihagytál valamit??!
2013. febr. 3. 21:48
 3/20 anonim ***** válasza:

Nem.

Akkor csinálja még ezt, hogy ha nem naprakész a géped, azaz nem frissítettél vagy 2-3 napja.

Meg még akkor is csinálja ha a szülői felügyelet nem aktív.

Folyton rád akarja sózni ezeket, rosszabb mint valami porszívóügynök :).

2013. febr. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Szülői felügyelet is aktív..., na mind1 ez van :D majd kilövöm ha feldobálja.

Azért köszönöm a segítséget!

2013. febr. 3. 23:21
 5/20 anonim ***** válasza:
2013. febr. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, csak az a baj, hogy nekem nem ez a verzió van, hanem ez: 5.0.95.0 kerestem itt is de nem találtam ilyen menüt.
2013. febr. 4. 16:29
 7/20 A kérdező kommentje:
Igazából már nem is a NOD, hanem ez a windows frissítő felület, ahol ki lehet választani a letöltéseket, az dobálja fel h de akkor is töltsem le. Tehát amíg nem töltöm le ott lesz a tálcán? Márpedig ugye nem fogom az eredetiségvizsgálatot letölteni.
2013. febr. 4. 16:38
 8/20 anonim ***** válasza:

Amit egyszer elvetettél annak nem kéne ott lennie.

Amúgy ha letöltöd semmi gond nincs, beadja a szövegét, meg fekete képernyő, viszont!!!! csak egy wga.exe nevű fájlt kell törölnöd a windows mappából és a regisztrációs adatbázisból.

2013. febr. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Vezérlőpult >Biztonsági központ

[link]

így állítsd be, és kézzel, manuálisan frissíts, minden hónap második szerdáján, innen: [link]

Egyéni gombra klikkelve, válogatva, hogy mit töltesz le, és telepítesz!

2013. febr. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, a baj csak az, hogy Win7-em van és nem találom, ezeket a menüpontokat.
2013. febr. 4. 17:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!