Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » NOD 32 probléma, miért írja...

NOD 32 probléma, miért írja ki folyamatosan?

Figyelt kérdés
Állandóan feldobál egy ablakot, hogy "felhasználói beavatkozást igényel...", de amikor rákattintok, nem ír ki semmit, minden rendben, legfrissebb verzió, a nod pedig aktiválva van, úgyhogy nem értem.
2013. febr. 3. 20:20
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Vezérlőpult->Windows Update->Beállítások módosítása.
2013. febr. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Ez az ablak megvan, csak azt nem lehet sehogy beállítani, hogy ha nem töltök le valamit, akkor az ne üzenjen nekem többet, hogy töltsem le. Elvetni nem lehet a telepítésüket, csak figyelmen kívül hagyni. Kiveszem belőlük a pipát és ennyi, de attól még ottmaradnak és érzékeli a rendszer, hogy valami még nincs telepítve. Nem olyan nagy probléma, csak szerintem nem normális, hogy kidobálja a kis buborékot, és a tálcán is ott van az ikonja. ...mellesleg zavaró...
2013. febr. 4. 18:08
 13/20 anonim ***** válasza:

Nekem mondod, legszívesebben átírnám.

Tudod mit?

Telepítsd a legújabb verzióját, nekem valahogy jobbnak tűnik:

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2013. febr. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

A fix van hozzá.

Vagy nem tetszik?

De amúgy ha letöltöd akkor minden látszik benne, ha meg van kódod, akkor ezt tudod azzal is aktiválni, mivel a telepítő érintetlen.

2013. febr. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Igazából, mondom már nem is a NOD a baj, az abbahagyta, de a windows saját rendszerfrissítője nem hagy békén, de úgylátom kénytelen leszek beletörődni :D
2013. febr. 4. 18:50
 16/20 anonim ***** válasza:

Ajánlanám a Xanax-ot, kítűnő orvosság a windows okozta migrénekre.

Olyan mint egy Service Pack, csak ez a felhasználóban szünteti meg a windows okozta idegi állapotokat.

2013. febr. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
És akkor a windows helyett én fogok kis buborékokat köpködni.
2013. febr. 4. 19:40
 18/20 anonim ***** válasza:
Akkor már valami veszettség ellen is kell.
2013. febr. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

ha itt:

[link]

az "Egyéni" gombra kattintasz, megindul az átvizsgálás, majd kiadja, hogy milyen frissítések hiányoznak a Windows-hoz.


Amelyiket nem akarod telepíteni, kiveszed előle a bejelölést!, ekkor felkínál egy olyan lehetőséget, hogy "ezen frissítés többet ne jelenjen meg", na AZT KELL BEJELÖLNI ahhoz, hogy többet, annak a frissítésnek a hiányára, ne figyelmeztessen!!

2013. febr. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
megvan minden, de hiába veszem ki a pipát nem csinál semmit, nem dob ki új ablakot, még ha le okézom se (egyébként köszönöm a segítséget!)
2013. febr. 5. 12:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!