Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Olyan problemam van hogy a...

Olyan problemam van hogy a windows 7 ujra akartam telepiteni de mindig ezt irja ki? alul megtalalod

Figyelt kérdés
A windows nem tudott adatokat gyujteni a kovetkezohoz, mert a megadot (install. wim) rendszer kepfajl nem letezik. [OSImage] mi lehet az oka! hogy lehet rajta segiteni?
2013. febr. 4. 18:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Igen, lehet, próbálkozz eredeti Win7-el, vagy ha olyan típusú win7-ed van amit neten vettél (nem cd-s) akkor pedig a képfájlt bontsd ki és úgy írd ki dvd-re, vagy mégjobb ha usb eszközre rakod. Bár ha a BOOT.WIM megvan, akkor mennie kell, mert abban belső utasításként úgy tudom utal az INSTALL.WIM-re

keresd meg a telepítőn az install.wim-et és ha nem találnál, akkor próbálj leszedni másik formulát, vagy a gyártókhoz fordulni. (Anno én eredeti, NEM OEM-es xp-vel jártam így, hogy mint kiderült, tökéletesen hibás lemezt adtak el, de utána kaptam egy rendeset.)

Ha nem OEM verziód van, akkor töltsd le a win7-et és telepítsd fel a saját kulcsoddal. Ha OEM-es akkor ha volt valami hardveres változás akkor az oem lemez kuka sajnos.

2013. febr. 19. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!