Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 frissítés?

Windows 7 frissítés?

Figyelt kérdés
Eddig Linuxot használtam, de egy program miatt most kénytelen voltam felrakni egy windows 7-et is a Linuxom mellé. Az lenne a kérdésem, hogy windowson a frissítések hogy működnek? Mert már egy párszor a felajánlott frissítéseket telepítettem, de aztán folyamatosan egyből felajánl újabb frissítéseket. Most akkor ezt végig kell zongoráznom amíg nem ad több frissítést vagy nem is érdemes frissítgetni? Hozzászoktam a Linuxhoz ahol is a rendszer feltelepítése után felajánl pár 100 mega fontos frissítést amit mindenféleképpen telepíteni kell a rendszer tökéletes működéséhez utána pedig már csak napok múlva ad újabb frissítéseket amiket persze felesleges már telepíteni mivel tökéletesen fut a rendszer.

2013. febr. 4. 21:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Legegyszerűbb ha kikapcsolod az automatikus frissítést, és kézileg keresel. Az első frissítésnél letölti a frissítéseket, telepíti, majd újraindítást kér. Újraindítás után megint frissítés keresés, blablabla. Ezt addig játszod, amíg kiírja hogy nincs több frissítés (kb 3 alkalom). Csak a fontos frissítéseket szedd le.


Utána hetente-havonta csinálsz egy frissítés keresést, és kész. Nem fog folyamatosan zaklatni, illetve a leglehetetlenebb időpontokban frissíteni.

2013. febr. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Vortrex ***** válasza:
Ez természetes win7-nél telepítés után, felrak 30-40 frissítést, majd ezekre építve felrak még 80-at... Kikapcsolhatod, nem veszi zokon, de ha automata frissítésre rakod 2 napon belül úgyis mindent feldobál rá...
2013. febr. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A windows mindig ig fel fogja neked ajánlani a frissítéseket hogy telepítsd. Kivéve a fontos frissítéseket, mert az automatikusan leszedi és felrakja magának. Pc ki illetve be kapcsolásánál. A frissítések igen is fontosak. Segít a gépednek naprakész lenne. A nem látható hibákat orvosolja. A programozók akik írják ezeket a frissítéseket, törekednek hogy a géped a legjobb teljesítményt hozza, illetve legfőképpen a windows. De ha elején felrakod a wint, mondjuk ha egy 2010 es verziót raksz fel, legelsőnek kb 100-150 frissítést végez el. Ha ez megvan, utána hetente vagy több időközönként küldik az újat.
2013. febr. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem. Ezért is szeretem én a Linuxot ;) Köszönöm a segítséget.
2013. febr. 4. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!