Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Felfüggesztettem a facebook...

Felfüggesztettem a facebook fiókomat. A telefonomon viszon folyamatosan szinkronizálna, keresi. Hogyan kell onnan az alkalmazást törölni? Elvileg már töröltem, mert már csak a megnyitás és frissítés lehetőséget hozza ki, de mégis frissíteni akarja.

Figyelt kérdés
2013. febr. 3. 14:16
 1/2 anonim válasza:

Tapasztalatom szerint a telefon beépített alkalmazásait nem engedi letörölni, csak a megnyitás és frissítés lehetőségeket adja ki nekem is. Szinkronizálást a következő módon tudod kikapcsolni (nálam legalábbis [Android 4.1]): bemész beállításokba, ott személyes részen belül a fiókok és szinkronizálás menüpontra klikk. Akkor előhozza, hogy milyen fiókok vannak szikronizálva, például egy gmail és facebook meg egy Skype azonosító. Ha ezek közül egyiket el akarod távolítani, akkor ráklikkelsz (ilyenkor ilyen adatokat fog előhozni, vagy címtár szinkronizálása, hasonló feliratok). Nos, itt telefonodon lévő beállítások gombra mész és megjelenik a Fiók törlése lehetőség.


Ha ez sem segít jobb 5letem nincs így látatlanba :)

2013. febr. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget, közben sikerült megoldanom, és valóban így kellett! :)
2013. febr. 6. 08:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!