Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Próbáltam visszaállítani egy...

ThisIsMyName kérdése:

Próbáltam visszaállítani egy képfájl-t, amit véglegesen kitöröltem?

Figyelt kérdés

[link]


Egy programmal vissza is állítottam, de nem tudom megnyitni. Gondolom sérült a fájl, tehetnék valamit? Esetleg van egy hatásos program?



2013. febr. 5. 21:56
 1/3 anonim ***** válasza:

bocs, nem olvastam tovább a másik kérdést


nem tudom, mennyire lesz tiszta, de:

jó lenne tudni a felbontást és a tömörítés mértékét(ha esetleg fénykép volt akkor megnézni a többi hasonló képet), és akkor csinálnál egy egyező felbontású és tömörítésű képet, amiben a következő két bájt utáni részt kiveszed, és helyettesíted a helyreállítottban szintén e két bájt után következő nyers adattal:


0xFF 0xD8


ha tényleg nagyon kell az a kép, és nincs rajta semmi, amit ne láthatnék, akkor elküldheted privátban (a felbontás/tömörítés adatokkal)

2013. febr. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 belapus ***** válasza:

Olvastam korábban, hogy a Recuva-val próbálkoztál. (Én is azt ajánlottam volna elsőnek.)

Ezzel tegyél próbát, de sok reményt azért ne fűzz hozzá:


[link]

2013. febr. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ezt a programot is próbáltam :/ Nincs rajta semmi érdekes, de elbizonytalanodtam, hogy jó képet találtam-e meg egyáltalán. Végül is nem élet halál kérdése... azért köszönöm. :)
2013. febr. 5. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!