Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mozgó gif képet hogy lehet...

Mozgó gif képet hogy lehet csinálni? (googleba nem nagyon találok normális leírást. ) Érdekelne itt hogy milyen program, hogyan, stb stb. Próbáltam gimp2-t de az csak . Xcf formátumba enegd menteni. Esetleg más program?

Figyelt kérdés

2013. febr. 6. 09:37
 1/5 surciHUN válasza:
100%
Gimp2 tud gif-et készíteni. Nézz róla tutorial videót youtube-on.
2013. febr. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

nagyon egyszerű,

mi a PhotoScape-val csináljuk ,

behúzod a képeidet és már kész is ,

mutatom,hogy csin :

[link]

[link]

2013. febr. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 tabaki ***** válasza:
43%
Ha te meg vagy győződve egy marhaságról, az attól még nem lesz igaz. Az új Gimpben ne ments, hanem exportálj más formátumba, például mozgó gifbe is. Ha már van egy kész képsorozatod, azt UnFreez, MonkeyJam vagy Microsoft Gif Animator is összerakja neked. Videót VirtualDub vagy Format Factory segítségével alakíthatsz át.
2013. febr. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
PhotoScape működik, csak épp átlátszó színt ne mtudok adni neki... gimp2 csinál igen, és exportálással megoldható a formátum, VISZONT hiába mentem el .gif-be az már nem fog mozogni és nem tudom miért...
2013. febr. 6. 22:01
 5/5 tabaki ***** válasza:
Pedig bepipálod, hogy animácóként mentse? Értheteten!
2013. febr. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!