Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van egy Samsung Monte S5620-as...

Van egy Samsung Monte S5620-as mobiltelefonom és nem tudja lejátszani a filmeket, miért nem?

Figyelt kérdés

Nos kibővítve (mert a kérdés mezőbe normálisan ezt nem lehet kifejteni) leírnám,hogy kaptam egyet a fent említett készülékből plusz vettem hozzá egy 2 gigás SD kártyát!! Első dolgom az volt,hogy tegyek rá pár filmet (sokat utazok) ezt MP4 formátumban próbáltam ki ami működött is viszonylag szépen,de mikor kipróbáltam azt,hogy konvertálja át a telefon a saját ismert fájlformátumába akkor átkonvertálta az mp4-et wmv-be majd mikor leakartam játszani a filmet kiírta,hogy a fájltípus ismeretlen.....lehet rá esetleg tenni wmv playert vagy valamit???


Őszintén szólva annyira nem értek a telefonokhoz,de furcsának tűnik nekem,hogy beállították a telefonba,hogy wmv-re konvertálja át a fájlokat miközben azt le sem tudja játszani.....WTF??


ja és annyit még meg tudnátok nekem mondani,hogy én csak 320x240-es felbontásban találtam filmeket de a telefonom csak 240x320-ba tudja lejátszani a videókat,tudnátok oldalakat mondani ahol biztonságosan leszedhetek filmeket az én felbontásomnak vagy ez mindegy telefon esetében??



2013. febr. 6. 18:30
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!