Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Jó videoszerkesztő programot...

Jó videoszerkesztő programot linkelnétek?

Figyelt kérdés
Olyasmi kéne, amivel az olyan alap dolgokat meg lehet csinálni, mint a Windows Movie Makerrel de persze nem akkora nagy sz@r, mint az-tehát rendesen képes elmenteni a videót, nem fagy le és nem húzza le olyan pofátlan módon a minőségét. Szóval lehessen vele vágni, audiosávot variálni, stb. Semmi extra, csak az alapok, de azokból minden. Természetesen ingyenes és nem próbaidős programot preferálnék.

2013. febr. 6. 21:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

VirtualDub:

[link]

2013. febr. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Adobe premier 6
2013. febr. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

"mint a Windows Movie Maker"

VirtualDub? Ne már.......


VideoPad Video Editor

[link]

Ez az ingyenes:

[link]

Van benne némi korlátozás, de jól használható. A beépített kodekjeivel én nem tudtam normális minőségben menteni, de raktam fel xvid kodeket, azzal tökéletes volt.

[link]

2013. febr. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
És ezek a Sony Vegas meg Pinnacle Studio nevezetű programok? Érdemesek a használatra?
2013. febr. 6. 22:23
 5/11 anonim ***** válasza:

Akkor már edius, a pinnacle szépen kódol, de nem képes több szálú futtatásra.

Edius tökéletesen megy, ha van alatta vas. Nekem i7 van alatta, és nagyon gyors még egy 30 gigás full HD videonál.

2013. febr. 7. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 tabaki ***** válasza:

Vegas? Pinnacle? Nem ingyeneset kerestél?

Avidemux, VirtualDub.

2013. febr. 7. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 tabaki ***** válasza:
Ja, meg Premier, Edius... No igen, ha lopod, minden program ingyenes. Így könnyű válaszolni...
2013. febr. 7. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem tudtam, hogy azokból egyáltalán nincs ingyenes. Viszont sokat ajnározták nekem egy időben, ezért gondoltam rájuk.
2013. febr. 7. 09:49
 9/11 tabaki ***** válasza:
Hát igen, ezek egyébként kiváló szoftverek.
2013. febr. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Egész jó ez az Edius, kicsit körülményeskedő volt az elején és nem is tud annyi csicsás marhaságot, mint egy tipikus microsoft program-vagy csak még én nem fedeztem fel-de nagyon megtette a dolgát. Bőségesen kiszolgál, köszi az ajánlatot.
2013. febr. 7. 22:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!