Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mitől tűnik el a hang ikon a...

Mitől tűnik el a hang ikon a tálcáról?

Figyelt kérdés
nincs lent a sarokban a hangerő ikon,és mikor beakarom állítani a vezérlő pultban,hogy engedélyezés vagy letiltás,nem lehet lenyitni a fület,és a letiltáson van.hogyan tudom vissza állítani?
2013. febr. 7. 09:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Jobb egér gomb a tálcán > Tulajdonságok > Tálca lapfülön - Értesítési területnél - Testreszabás és a Hangerőnél Ikonok megjelenítése.


Vezérlőpult\Minden vezérlőpultelem\Értesítési terület ikonjai itt is eléred.

2013. febr. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Lajos54 ***** válasza:

Milyen az oprendszered? nem mindegy...

Nálam egyik gépen (XP), nem tudom mitől, de néha szintén felszívódik a hangerőikon. Ilyenkor Vezérlőpult-Hangok és audióeszközök. Ott be van pipálva, hogy "Hangerőikon elhelyezése a tálcán". Kiveszem a pipát, és le OK-zom. Utána újra belépek ugyanoda, berakom a pipát, OK, és máris megjelenik az ikon.

2013. febr. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Crazyhunterkiller válasza:
Ez a gép Win 7 es és hiába csináltam meg az utasításokat, akkor sem tette vissza a hangerő bellítási fült.
2016. aug. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 judit1010 válasza:
Ha sikerült megoldást találni, kérlek mond el nekem is! A hangszórónál az értesítési központban az áll, hogy "Ikonok és értesítések megjelenítése" Ennek ellenére sem jelenik meg, és így nem is tudom szabályozni a hangerót
2017. ápr. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Ryler válasza:

Ez nálam bevált

[link]

2017. aug. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 KOSARASCSAJSZI válasza:
Nekem ez megoldotta a problémámat : [link]
2017. szept. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!