Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Felraktam 1 új Windowst, de...

Felraktam 1 új Windowst, de minden elszaródott. Viszont a régi windowsom nem törölte le, hanem átnevezte Windows. Old-ra. Lehet e még visszafordítani?

Figyelt kérdés

Tehát, az lett a bajom, hogy akármilyen felbontást rakok, nem jó... vagy széles ikonok lesznek, és elnyújt mindent, vagy kimegy a kép a monitorból... és akármelyik régi programom vagy játékom indítom el, hiányoznak dll fileok...

De a telepítés elején azt írta, hogy mindenem elérhető marad, csak átrakja 1 másik mappába...

Vissza lehet valahogy csinálni ? Nincs beállítva, hogy csináljon ilyen biztonsági mentéseket a windows, tehát nem tudom visszaállítani a gépet...


Ha nem lehet, akkor valahogy lehetséges, hogy a felbontást valahogy megoldjam ? A programokat meg újra lehet telepíteni, csak a felbontás a probléma...



2013. febr. 7. 11:52
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Win7 64 bit-esem van, és az is volt előtte
2013. febr. 7. 11:54
 2/12 anonim ***** válasza:
A szükséges drivereket telepítetted?
2013. febr. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A video drivereddel van gond.Ha már letöltötted a régi oprendszeren akkor a widows old mappát megnyitva megtalálod a régi géped tartalmát.A letöltésekben az összes drivert telepítsd amit a régire telepítettél.
2013. febr. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
#3 főleg ha a régi rendszer xp az új meg win7, le kell tölteni és utána telepíteni az oprendszernek megfelelő vga drivert az a legegyszerűbb.
2013. febr. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

#4 te látnok vagy?

Ha találgatunk akkor legyen.

Mobilnetnél letöltési korlát mellett igen hasznos ujjból letölteni.A letöltési sebességről ne is beszéljünk.

Majd a kérdező elárulja nekünk ha tudni akarja ne találgassunk.

2013. febr. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Win7 64 bit-esem van, és az is volt előtte
2013. febr. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ember milyen mobilnetről beszélsz és kit izgat milyen rendszered volt és van most.
2013. febr. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az lehetséges(sőt biztos), hogy van azóta frissebb driver ami sohasem árt, nem kell megsértődni ha valakinek más a véleménye.
2013. febr. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem vagyok sértődős.

Milyen xp-ről beszélsz?

Első komment"Win7 64 bit-esem van, és az is volt előtte"

De hagyjuk.

A Régi oprendszeredre telepített progiaid nem fognak működni csak ha újra telepíted.

A dokumentumaid,letöltéseid... megmaradnak.

Ha van neted a gépen én is ajánlom hogy a gyártó oldaláról szedd le a legfrissebb drivert.Alaplapi/video/hálókártya....

2013. febr. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha Ati kártyád van futtasd ezt: [link]


Ha Geforce akkor itt az Auto-detect your gpu-t: [link]


és tegyél fel directx-et: [link]

2013. febr. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!