Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Felraktam 1 új Windowst, de...

Felraktam 1 új Windowst, de minden elszaródott. Viszont a régi windowsom nem törölte le, hanem átnevezte Windows. Old-ra. Lehet e még visszafordítani?

Figyelt kérdés

Tehát, az lett a bajom, hogy akármilyen felbontást rakok, nem jó... vagy széles ikonok lesznek, és elnyújt mindent, vagy kimegy a kép a monitorból... és akármelyik régi programom vagy játékom indítom el, hiányoznak dll fileok...

De a telepítés elején azt írta, hogy mindenem elérhető marad, csak átrakja 1 másik mappába...

Vissza lehet valahogy csinálni ? Nincs beállítva, hogy csináljon ilyen biztonsági mentéseket a windows, tehát nem tudom visszaállítani a gépet...


Ha nem lehet, akkor valahogy lehetséges, hogy a felbontást valahogy megoldjam ? A programokat meg újra lehet telepíteni, csak a felbontás a probléma...



2013. febr. 7. 11:52
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, most h mondjátok, lehet a driver-ek hiányoznak. Azt hittem a Win7 automatikusan felismer mindent, és nem lesz rá szükségem. Mióta megvettem a gépet, még nem volt windows cserélve.
2013. febr. 7. 21:44
 12/12 anonim ***** válasza:

A win használ univerzális drivereket amelyek nem egyenlőek a gyártó által kiadottakkal.Erre azért van szükség mert ha egy szűz oprendszer nem ismeri fel a külső perifériákat használhatatlan.gondolok itt bill.egér.monitor....

Ha ezek finomhangolását akarod végezni akkor szükséged lesz a hardverek gyári programjaira amik biztosítják az optimális működést.Alaplap/proci-videó-audió-eternet-optikai meghajtó stb.

2013. febr. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!