Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Flash Player | Adobe Flash...

Flash Player | Adobe Flash Player 11 . telepitettem mégsem játsza a videót. Miért? Opeáthasználok és etöl nem szeretnék megválni.

Figyelt kérdés
2013. febr. 7. 15:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen videót nem játszik le?
2013. febr. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
semmit PL a you tube--n sem semmit. kérte hogy telepitsem, megis tettem de sajnos ha megakarok nézni valamit ugyanugy azt irjaki telepicsd a flash playert.
2013. febr. 7. 15:34
 3/8 A kérdező kommentje:

A Flash Playert frissíteni kell

A tartalom megtekintéséhez szükség van az Adobe Flash Player legújabb verziójának letöltésére és telepítésére.

2013. febr. 7. 15:35
 4/8 anonim ***** válasza:
Csak arra tudok gondolni hogy nem sikerült a telepítés, esetleg rossz verziót töltöttél le.
2013. febr. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

[link]

de skikerült hisz kinn is van az asztalon.

2013. febr. 7. 15:43
 6/8 Komplikato ***** válasza:

A probléma (szokás szerint) a falsh playerben van. Nekem Opera, FireFox, Dargon (Chrome) és IE alatt IS kiírja bizonyos oldalakon, hogy nincs flash. Pedig 11.5 volt fent.

A vicc az, hogy a 11.6 béta jobban működött elötte, csak újratelepítésnél inkább a "stabil" verziót tettem fel.

Viszont nekem megy a Youtube jól. Nem lehet aktív vírusirtó mellett lett telepítve és csak részlegesen sikerült?

Ha Operánál hülyéskedik vagy olyan mint ha megfagyna Opera, nyisd meg a Feladatkezelőt és nézd meg, hogy nincs e véletlenül több plugin wraper egyszerre. Ha nincs, akkor lődd le azt az egyet ami van, ilyenkor reload után működik az oldal. Ha kettő van, akkor általában azt lődd ki, amelyik több memóriát foglalt már le.


Amúgy ez se Opera specifikus, mert FireFox alatt ugyan így be szokott fagyni. Az meg a hab a tortán, hogy telepítésnél kiírja 64 bites verzió telepedik, aztán még is a 32 biteset teszi fel.

2013. febr. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Komplikato ***** válasza:
Végszükség esetén a Youtube videót átállíthatod, hogy flash helyett HTML5-ben menjen.
2013. febr. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A Flash player nem rak ki ikont az asztalra, nem lehet hogy csak letöltötted de nem telepítetted?
2013. febr. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!