Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért szaggatnak a játékok?

Miért szaggatnak a játékok?

Figyelt kérdés

Sziasztok, a segítségeteket szeretném kérni, mivel kb 1.5 éve vettem egy laptopot(AMD Athlon II P320 Dual-Core 2.10 GHz proci, 2giga dd3 ram, Ati Radeon 6700 nemtudom tovább a számát videókártya 512mb rammal.)

Az első félévben akadásmentesen futott rajta maximum grafikán a CoD 6, meg minden akkori újabb játék, de ma néha a YouTube-on a videók is akadnak.. Van egy ilyen 2 perc, amíg akad minden flash-es dolog, de ha ez lement, utána van 1 perc, amíg tökéletesen fut minden. Fogalmam sincs mi lehet a probléma, a hozzánemértő fejemmel múltkor darabjaira szedtem és ahogy tudtam kitakarítottam. A gépen egyébként 32bit-es Win7 van, amit kb fél éve tettem fel. Nem szoktam telepítgetni minden vacakot rá, csak egy két fontosabb progi, mint pl az Avira vírusírtó, meg az Advanced System Care Pro válotzata van. Nagyjából csak filmetézni, zenéthallgatni, Facebookozni szoktam rajta, de most kedvet kaptam egy kis játszásra vele, de nemtudok mert szaggat..

Remélem tudtok segíteni, köszönöm!



2013. febr. 8. 09:41
 1/2 Hatlábú Farkas ***** válasza:

Ha ujratelepited a winfost, akkor a probléma megoldódik 1-2 évre.


ezek a windows-os rendszerek maguktól lelassulnak idöröl idöre.


VAN ALTERNATIVA WINDOWS -ra . ha nem életszügségleted a non-stop játék, javaslom az UBUNTU 12.04.2 rendszerét (magyar)

2013. febr. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
volt már ubuntu a gépemen, jobban szerettem ez tény, úgyhogy lehetséges hogy azt kéne felraknom, nemtudom.. köszönöm a választ!
2013. febr. 20. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!