Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mért nem működik az msn...

Mért nem működik az msn messengerem?

Figyelt kérdés

Most lett újra telepítve a számítógépem és csak az alap messenerem van fel telepítve! Le szerettem volna tölteni a Windows Live Messenger 8.1-es verzióját, fel is telepítette de használni már nem engedte és ezt írta ki:

A számítógépen a Windows Live Messenger programnak a telepíteni kívántál újabb verziója van telepítve.Régebbi verzió telepítéséhez először távolítsa el a telepített verziót,majd futtassa újra ezt a telpítőt!


2009. szept. 5. 15:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Újratelepítésnél nekem is ez szokott lenni,olyankor nállam le kell szedni a Windows XP Service Pack 2-őt,azt felrakni,és utánna kell még pár program,csak akkor szokott futni.Legalábbis nekem
2009. szept. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! De az én gépemen mért nem található Windows XP Service Pack?
2009. szept. 5. 15:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért mert azt a telepítő nem teszi fel a gépre,külön kell felrakni(első voltam)
2009. szept. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Vezérlőmenü -> Programok telepítése és törlése

Kitörlöd a régi msnent,és az újabbat letöltöd,futtatod

2010. márc. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
vagyis vezérlőpult* xD
2010. márc. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!