Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet a baj? Miért mennek...

Mi lehet a baj? Miért mennek szagatottan a játékok?

Figyelt kérdés

Elromlott a gépem és windows cseréltem rajta.Xp volt rajta és ugyancsak xp-t tettem rá.Namost azelőtt minden ilyen kis gyenge játék szépen futott rajta pl gta vice city stb.A gép nagyon régi,de mondom a gyengébb játékok szépen mentek.Miután én felraktam az új windows még egy subway surfer pc verzió is szaggatottan megy.Leirom a gép adatait de sztem valami program hiányzik róla azért nem mennek a ilyen kis gyenge játekok .Na szóval:Alaplap:Gigabyte Ga-K8NF-9

Ram memória:1535MB

Videókártya:Nvidia Geforce 6200 turbocache

Processzor:AMD Athlon 64,1800MHz

Hdd:Western Digital 120GB

Nem tudom milyen progikat kell tenni windows telepitép után mert csak 13 éves vagyok.



2013. febr. 9. 20:00
 1/4 anonim ***** válasza:
tegyél fel videókártya driver.
2013. febr. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Na azért már énnyire "szőke" nem vagyok.Az fenn van.Am teleraktam a gépet mindenféle progival h ugy nézzen ki mint a win7.Ha azokat leszedem jobban fog menni???
2013. febr. 9. 20:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát igen, oprendszer nem köszöni meg mikor szétgányolják minden félével.
2013. febr. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Néha ez is probléma ,csak 13 éves vagyok.


De ..nem baj :))

2013. febr. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!