Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Need for speed underground 2...

Need for speed underground 2 LAN probléma?

Figyelt kérdés
Haverral nyomnánk hálóban, de mikor lépnék be a lobby menübe ezt írja ki: You have lost your connection to the EA server. Please make sure your network adaptor and cable are plugged in. Nem tudok se a create gamere, se filterre semmire se kattintani, mert ez jön be. 2 választási lehetőség van, retry, amire ha rákattintok semmi nem történik, és cancel amive pedig kiléb a lobbyból

2013. febr. 9. 21:18
 1/8 anonim válasza:
nekem is ugyan ez volt a probléma de nekem anno valami programot tett a gépre egy ismerősöm és úgy már ment.csak sajnos nem emlékszem a program nevére.
2013. febr. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Na közben már megoldottam. Nem kell semmilyen program. Át kell állítani a játékot, hogy xp sp3 módban induljon és a tűzfalat ki kell kapcsolni.
2013. febr. 10. 09:17
 3/8 anonim válasza:
Nekem windows8am van, és ugyanez a problémám van... hogyan tudod megcsinálni hogy xp sp3 ban fusson a játék???
2013. febr. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A jatekot inditsatok rendszergazda jogosultsagal!
2013. máj. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 csocsalo válasza:
Elég egyszerű a dolog nekem win7-en így működött hamachival is, hogy annyit csináltam a need for speed underground 2 mappájában a server nevezetű cfg fájlt megnyitottan jegyzettömbbel és kitöröltem az utolsó sort és igen rendszergazdaként kell futtatni a játékot
2013. aug. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 LeviXĐ válasza:
Én most tungle-val játszók és tökéletes!! szerintem próbáld ki
2013. nov. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 LeviXĐ válasza:
na a válasz renderszergazdaként kell futatni !!!!!
2013. nov. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Gorrr19 válasza:

Itt van egy tutorial a létrehozásáról.


https://www.youtube.com/watch?v=rUTLJOWU1w8&list=UUp076Oed-a..

2014. ápr. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!