Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Iso-ba írni mivel és hogyan kell?

Iso-ba írni mivel és hogyan kell?

Figyelt kérdés
Szeretnék kiírni egy programot iso.-ba úgy ,hogy bebotolja a gép indításkor ,de mivel ez egy mappában van nem tudom először mit kell csinálni ,hogy kiírja pl: a Nero Burning mivel ott nem engedi bejelölni az összeset.
2013. febr. 9. 21:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem érthető a kérdés, annak hogy egy program lemezről futtatható legyen live módban több feltétele is van, milyen programról van szó?
2013. febr. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Van egy Reset Windows Password Programom 1 mappában és nem tudom ,hogyan kell iso-ba kiírni ,hogy futassa a gép
2013. febr. 9. 22:15
 3/14 hypno ***** válasza:

Lementettél egy bootolható lemezt és most szeretnél belőle egy telepítő állományt?

Vagy volt egy ISO fájlod, amit kicsomagoltál egy mappába?

2013. febr. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
letöltöttem egy Programot RAR formátumba kicsomagoltam most egy alap mappában van és ott van több fájl is ,de már mindent kipróbáltam Nero,t Img Burnert de semmi se írja ki úgy ,hogy elinduljon
2013. febr. 9. 22:22
 5/14 A kérdező kommentje:
Volt egy iso fájlom amit kicsomagoltam igen
2013. febr. 9. 22:22
 6/14 hypno ***** válasza:

#2 nem ISO fájlba kell kiírni, hanem az ISO fájlt kell kiírni lemezre.


Ez úgy működik, hogy az író programban a "lemezkép írása lemezre" vagy ezzel egyenértékű opciót kell kiválasztani, betallózni a fájlt és mehet is az írás.


Javaslom Nero helyett az ImgBurn-t.

2013. febr. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 hypno ***** válasza:
#5 Lépj vissza egyet. Amikor lett egy ISO fájlod onnan jöhet az írás. Az ISO-t már nem kell kicsomagolni.
2013. febr. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
rendben van csak kipróbáltam ,hogy hogyan kell iso formátumba szerkeszteni azt én is tudom ,hogy az iso-t hogyan kell kiírni :)
2013. febr. 9. 22:32
 9/14 A kérdező kommentje:
Itt csak az a gondom ,hogy ha én magam szerkesztem iso-ba miért nem olvassa be.
2013. febr. 9. 22:36
 10/14 A kérdező kommentje:

[link]


Ezt szeretném összehozni egy iso-ba ,hogy bootolja a gép

2013. febr. 9. 22:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!