Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha két profilom van (USA, és...

Psfanboy3 kérdése:

Ha két profilom van (USA, és EU), akkor kétszer kell róluk, külön biztonsági mentést csinálni, a Back up Utilityben? A biztonsági mentés a demókra és a PSN-ről leszedett teljes játékokra is vonatkozik?

Figyelt kérdés

Az angliai profilomon belül használtam a "Back up Utilitiyt" szolgáltatást, ami a "System Settings" menüpont alatt található, és a biztonsági mentést hívatott ellátni! Nos, nem értem az egészet! Csak az angliai profilomat állította vissza, miután 6 és fél órát vártam! Az USA profilom sehol sem volt! Lehet, hogy külön mentést kell csinálnom az USA profilomról is, vagy ezen a biztonsági mentésen rajta van mindkét profilom? Nem lehet, hogy egy létre kell hoznom egy másik nevet, és abban a profilban is Restoroznom kell?


Amit nem értek, hogy csak az angliai profilomat állította vissza, és azok közül is csak:

1. képeimet,

2. zenéimet

3. és a HD trailereimet, amit a PSN-ről töltöttem le korábban


De hol vannak a demók, és a teljes játékok, amiket megvettem már egyszer?


Az is furcsa, hogy miután megcsinálta a biztonsági mentést a külső HDD-re, összesen 153 GB-nyi adatott pakolt fel mentésként, amikor a gépemen 189 GB-nyi adat van!


De amikor Restoreoztam, azaz visszaállítottam az adatokat a külső HDD-ról, akkor maximum 10 vagy 20 GB-ot rakott fel! Akkor minek, illetve mit csinál a maradék 140 GB-nyi adattal?


Most akkor, mi a fene van már? Valaki segítsen már, hogy mi történik?!



#adatok #PS3 #külső HDD #biztonsági mentés #Back up Utility #profilok mentése
2013. febr. 10. 14:15
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!