Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Vettem egy kresz oktató...

Vettem egy kresz oktató programot, internetről kellet hozzá lekérni egy regisztrációs kódot, amit csak egyszer küldenek le és csak egyszer lehet fel használni, windows csere után sem fogadja már el, ezzel lenne gond többi lenn?

Figyelt kérdés
Szóval csökkentett módban használom a gépem mert valamiért a windows behalt, szükségem van a progira a jogsi miatt, most még tökéletesen megy de kellene egy windows csere mert nem tudok netezni se stb. nem lehetne e valamilyen módon hordozhatóra csinálni a már feltelepített programot? bocsi ha hülyeséget írok, segítsetek kérlek.
2013. febr. 10. 22:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

biztonsági mentést csinálj egy másik vincseszterre, vagy egy kűlső adathordozóra és utána rakd ujra a windowst, vagy a mostani windowsra is rá lehet telepiteni a windowst ha van még bőven helyed a vinyón. csak akkor ne particionáld a vinyót, hanem rögtőn telepisd rá. kövesd a lépéseket a windows telepitésénél, a partició kihagyásával és a meglévő c:/ particiora telepísd ujra a windowst.ÉS AZT A REGISZTRÁCIÓS KÓDOT MEG IRD FEL PAPÍRA MAGADNAK, HOGY HÁTHA UJRA BETUDOD IRNI A KRESZ PROGI UJRATELEPÍTÉSE UTÁN, de ha rátelepitesz a régi windowsra akkor elvileg nem vész el a progi amit feltelepítetél. A lenti linket olvasgasd azér át az a biztos:


[link]

2013. febr. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi így megy! Az lenne még, hogy a tesóm is épp jogsizik, azt, hogy lehetne megcsinálni, hogy az ő gépén is menjen?
2013. febr. 13. 17:15
 3/4 anonim ***** válasza:

van ez az oldal crack, aktiváló kódok,

Nem tudom mikor feltelepítetted a progit, akkor bekellet irni ilyen serial számot? (széri szám), és azon kívül még utána a regisztrácios kódótt kellet beirni ? vagy csak ilyen kódót irtál be amit a linkben kűltem?


[link]

bár ezek a kódok 2011. évi a legfrisseb itt.

nézegesd meg, kattincs valamelyikre, azokra ahol a szöveg végén az van írva ( aktiváló kódokd )

2013. febr. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ja és a kresz progid ( VERZIÓ SZÁMÁT ) azt nézd meg és ahozz néz kódókat

de valószinű ,hogy a regisztrációs kód az más mint az aktíváló kód, és hogy csak egyszerhasználatos, akkor igy nehézkes kesz a tesódnak is ugyan azt felrakni. Átalában egy progihoz egy reg.kódót adnak, azzal az egyel műlödik amit megvásárolsz boltban

2013. febr. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!