Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Call of Duty Black Ops 2-öt...

A Call of Duty Black Ops 2-öt hogy lehet online (multiplayerbe) játszani?

Figyelt kérdés
mert pl.: a cod4be egyszerű elinditom az xfire-t és start :D de ezzel csak 1 baj van hogy ez steames és az xfire fel sem ismeri. Ha pedig rámegyek a steamre a my gameshez ott pedig csak képeket hoz ki róla más játékosok "screenshot"jait! :( és nem tok vele multizni nem olyan egyszerű mint xfire-el a 2 meg a 4 :DD! PLS HELP!
2013. febr. 11. 21:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem 100%-os hatékonysággal működött:

Megrendeltem a neten majd steamen aktiváltam és láss csodát működött.

Egyébként eladom ha érdekel írj privátot.

2013. febr. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nehigy 52%-osnak meg van neki már a cd kulcs íígy ármikor tudja ő is használni átakar verni !
2013. febr. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Még jó , hogy a cd kulcsot egyszer lehet használni.. mellesleg megkell venni és tudsz multizni.
2013. febr. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek! nekem törtbe skidrowosba van meg és azzal nem tudok játszani! :( tehát erre voltam kiváncsi hogy elő kell e rá fizetni vagy sem,és elő szal megy a kukába :DD
2013. febr. 13. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!