Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 64bites rendszerem...

Master22 kérdése:

Windows 7 64bites rendszerem van Kresz egyéni gyakorlóprogram nem fut rajta. VAn olyan kresz egyéni gyakorlóban ami fut 64bites win7-en?

Figyelt kérdés
win 7 64 bit
2013. febr. 12. 11:44
 1/5 anonim ***** válasza:
próbáld meg rendszergazdaként, xp sp3 kompatibilitással futtatni
2013. febr. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2013. febr. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Komplikato ***** válasza:
77%

Lol. "Nem tudom garantálni nem vírusos".

Cseles, egész konkrétan vírusos a Setup.exe a telepítőn, szóval egy értelmes vírusirtóval használat elött meg kell tisztítani ... már amennyire egy ISO-n lévő exe-t egyszerű.

2013. febr. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

szerintem a leggyorsabb ha nem keresgélsz hanem virtual box-ra fel teszed a sima 32-es Windows egyikét :)

itt a program : [link]

2013. febr. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

feltelepitettem a kreszet amit linkeltél de ez régebbi változat. Nekem a kresz egyéni gyakorlóprogram kellene.

Asrock alaplapom van ez csak egy operációs rendszert támogat már próbáltam fel rakni az xp-ét de nem lehet.

2013. febr. 19. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!