Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan aktiváljam a Windows...

Hogyan aktiváljam a Windows Vista-t?

Figyelt kérdés
Tönkrement a laptopom amihez kaptam még anno a megvásárlásakor egy Windows Vista telepítő lemezt (licenckóddal együtt). Vettem egy új laptopot amin Linux volt, de nem tetszett, így ezzel a lemezzel feltelepítettem a Vista-t, de nem tudom aktiválni mivel azt írja ki, hogy a kód már használatban van. Vagyis az előző laptopom használja elméletileg, de az tönkrement, így gyakorlatilag nem. Hogy aktiváljam?
2013. febr. 14. 20:03
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Telefonos aktiválás->ott a lépéseket végig követed, majd amikor kéri megadod neki h csak 1 gépen van aktiválva.
2013. febr. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ha azt ahhoz a géphez kaptad, másikhoz nem fogod tudni aktiválni.
2013. febr. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

... mivel az előző laptophoz kaptad, nagyon vszínű, hogy egy OEM-es licenszről van szó.

Azt másik hardveren, hívatalosan, legálisan aktiválni, nem tudod.

2 lehetőséged maradt:

1. keresel a NET-en, illegális aktivátor programot hozzá.

2. (inkább javasolt!) letöltesz a NET-ről, egy aktiválást már nem igénylő, mennyiségi licenszű (Enterprice) WIN7-et, ami mellé mellékelik a telepítéskor megadandó széria számot, és illegálisan... telepíted.

2013. febr. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

3. lehetőség! legális!!!

Szabad szoftvert használsz Op.Rendszernek.

(pl. Ubuntu-LINUX)

2013. febr. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
az első vagyok: ez a módszer OEM-es licensznél is müködik és legális :D szóval ahelyett h leszavaztok inkább járjatok kicsit utána a dolgoknak
2013. febr. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Az nem egészen világos számomra, hogy ha nem lehet elvileg újra felhasználni, akkor miért adtak hozzá egy Windows Vista telepítőlemez?


Mie ez a telefonos aktiválás? Le tudnád írni a menetét?

2013. febr. 15. 15:58
 7/9 anonim ***** válasza:

[link]

az aktiválás működése bekezdés...

2013. febr. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2013. febr. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A Windows aktiválása telefon segítségével

A Windows rendszer telefonos aktiválásához fel kell vennie a kapcsolatot a Microsoft egy ügyfélszolgálati munkatársával az alábbiak szerint:

1. Mutasson a Start menü Minden program, Kellékek, majd Rendszereszközök pontjára, végül kattintson a Windows aktiválása parancsra.


Vagy kattintson a tálca állapotterületén a Windows-aktiválás ikonra.

2. Válassza az Igen, telefonálni szeretnék az ügyfélszolgálatra, hogy aktiváljam a Windows rendszert lehetőséget.

3. Kattintson az Olvassa el a Windows regisztrációs adatvédelmi nyilatkozatot hivatkozásra, majd a Vissza, aztán a Tovább gombra.

4. Kövesse A Windows aktiválása telefonon párbeszédpanel utasításait, majd kattintson a Tovább gombra.


Megjegyzés: Ekkor jelenik meg a telefonszám, amely a megadott helytől függően változó.

(az aktiváláskor, kérni fogják a Windows széria számát is, legyen kéznél!)

5. Az aktiválás befejezése után, a következő üzenet megjelenésekor kattintson az OK gombra:

Sikeresen aktiválta ezt a Windows-példányt.

2013. febr. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!