Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért lett ilyen rossz a firefox?

Miért lett ilyen rossz a firefox?

Figyelt kérdés

Az még a legkevesebb hogy a verziószámok hirtelen nagyon megugrottak ( szerintem a chrome-ot akarják így majmolni)

De a kiegészítők is sokszor nem kompatibilisek az új verziókkal , és szerintem gyorsabb se lett ... sőt.....

Az IE tab kiegészítő se működik már normálisan....

Emellett feltűnően gyengébb a teljesítménye szinte mindenben mint az operának (a kiegészítőket kivéve) . És nemrég észrevettem hogy már a chrome-hoz is van annyi kiegészítő...



2013. febr. 16. 16:11
 1/6 A kérdező kommentje:
Windows 7-el használom
2013. febr. 16. 16:12
 2/6 anonim ***** válasza:
mi párszázezren ,megvagyunk elégedve a firefoxal,ezért is használjuk ezt,és nem pl az IE-t,
2013. febr. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Én viszont nem vagyok :/ :D

Én a magasabb szintű böngészőket szeretem , pl: opera

2013. febr. 16. 18:40
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem is vannak problémáim a Firefoxal már vagy fél éve. Pl. a Freemail szétesve jön be, gyakran nem működnek a Facebook-gombok az oldalakon. Magán a Face-en is előfordul, hogy mondjuk képet akarok feltölteni, de amikor lenyomom a fénykép feltöltése gombot csak tölt-tölt, nem halad tovább. A letöltésvezérlő, amit használok, a Free Download Manager nem képes lépést tartani a FF verziófrissítésével, ezért letiltja. Ami a sebességét illeti, Speedyfoxal sem értem el olyan hű de látványos gyorsulást. És biztos tudnék még ilyen apró bosszantó dolgokat mondani. Irigylem azokat, akik annyira meg vannak elégedve vele és semmi gondjuk sincs.

A Chrome-ot is próbáltam, de az meg állandóan összeomlik az utóbbi időben. Nem tudom milyen böngészőt lenne érdemes használni, ami normálisan működik.

2013. febr. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Opera!!
2013. febr. 18. 21:36
 6/6 anonim ***** válasza:
Nah, az Opera az mostanság minden csak nem magasszintű. Inkább magasan alsószintű-a föld mélyéig. Mivel a telepítés után bármit csinál az ember, az a böngésző csak három hónapig működik problémamentesen, utána üzenget a 36-os verziója. Főképp a régi gépeken amire mást - kivéve a Firefoxot meg a kisebb kevésbé ismert böngészőket - alig lehet feltelepíteni. Nem mindenki milliomos, hogy két-három évente új gépet vagy alkatrészt vegyen.
2017. jan. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!