Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Fallout3 mellékküldetések,...

Fallout3 mellékküldetések, mit hagytam ki?

Figyelt kérdés
Az alábbi mellék küldetéseket ismerem/csináltam meg: A mesterséges ember,Agatha hegedűje,Nagy baj nagy városban,Nuka cola kihívás,Az állam ellensége,Az atom ereje,Pusztasági túlélő kalauz,Really rangerei, lehet kihagytam valamit.Az lenne a kérdésem,hogy van e még ezenkívül mellékküldetés amit nem írtam? én ennyit ismerek,néztem oldalakat,némelyikből ez hiányzik-az hiányzik,nem tudom van e több.Válaszokat előre is köszönöm.Jah, és pozitív karmás küldiket csinálok csak

2013. febr. 16. 20:13
 1/6 A kérdező kommentje:
Kihagytam A vér kötelez az AZOK! az Oázis ost,A baj otthon ezt nem tudom jól írom e,Az unió templomosat.
2013. febr. 16. 20:24
 2/6 anonim ***** válasza:

Itt találod az összes quest-et azt is hogy ki adja és hogy hol találod az illetőt.

[link]


A DLC-ket is játszd végig +10 szintet fejlődik a karaktered új perkek,küldetések,unique fegyverek és öltözetek,nem utolsó sorban remekre sikerült hangulat.A karmád akár milyen negatív a játék végére akkor is pozitív lesz mert minden küldetés teljesítése után jó karmát kapsz.Amúgy is kevesebb a negatív karmás küldetés de persze van rá mód hogy negatív karmád legyen.Már én is volta úgy hogy térdigérő nyelvű ördög voltam a végén meg már Messiás.

2013. febr. 17. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Side Quests(mellékküldetések)

Unmarked Quests(nem mutatja a térkép)

Repeatable Quests(ezeket annyiszor teljesíted ahányszor akarod vagy amennyi cuccot találsz hozzá)

2013. febr. 17. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Már próbáltam belerakni a DLC.ket,2db meg is van eredetiben,de mikor feltelepítem vagy bemásolom a data mappába az esm fájlokat és ha kipipálom launcherben akkorse jó.nem kapom meg rádión keresztül.:S
2013. febr. 17. 09:21
 5/6 anonim ***** válasza:

Sajna a PC-s telepítésekhez nem értek de itt tudnak segíteni.

[link]

2013. febr. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az oldalt,ott megkérdezem és elolvasom egyúttal a DLC-k jellemzőit.:)
2013. febr. 17. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!