Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ti milyen programokat raknátok...

Ti milyen programokat raknátok egy ilyen dvd-re?

Figyelt kérdés

Szeretnék összeállítani egy olyan dvd-t vagy cd-t amin olyan programok vannak, amit érdemes rendszer újratelepítés után felrakni. Gondolok itt vírusírtkra, fájlkezelőkre, dvd írókra, stb.

Ti miket raknátok egy ilyen dvd-re.

Mindegy milyen programot írsz, én csak annyit kérek, hogy írd, oda, hogy milyen program ez.



2013. febr. 17. 00:26
 1/5 anonim ***** válasza:
portable :)
2013. febr. 17. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Javasolnám a ninite.com oldalt: ezen gyüjteményes formában minden programot megtalálsz, amire szükséged lehet! (Megjegyzem, ezek az oldalról közvetlenül is telepithetők.)
2013. febr. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

majd megnézem :D

amúgy már megcsináltam a dvd-t :)

ezeket a programokat raktam rá:


CD/DVD író:

imgburn/free ashampoo burning studio/cdburnerXP/burnaware


Chat:

Skype


Fájlkezelő:

FreeCommander/DoubleCommander/Total Commander


Internet:

Superbird browser/Maxthon3 browser/Chrome/Firefox/Opera/Adobe Flash player


Képszerkesztő/képlopó/képnézegető:

Photoscape/IrfanWiew/Funny Photo Maker/EasyCapture


Média:

Media Player Classic-Home Cinema/VLC media player/BS Player


PDF:

Foxit reader/Adobe Reader


Rendszer:

Advanced System Care free/ free registry cleaner/ smart defrag/wise disk cleaner/ wise registry cleaner/ WinDirStat/java/ gamebooster/ CCleaner/ Piritform Defraggler


Szövegszerkesztő:

MS Office 2003 és 2010


Telepítő és törlő program:

Absolute uninstaller/ Revo uninstaller free/ revo uninstaller pro


Torrent:

Vuze/uTorrent/BitTorrent


Tömörítők:

WinRar/7zip


Virtuális meghajtó:

DaemonTools Lite


Vírusírtó/Tűzfal:

Zone alarm firewall/ PC Tools antivirus free/ Panda Cloud Antivirus/ Malwarebytes anti malware/ comodo internet security/ Private firewall/ Avira AntiVir free/ AVG antivirus free/ Avast free antivirus

2013. febr. 17. 18:39
 4/5 A kérdező kommentje:

na rálestem erre az oldalra :)

egész jó.

De nekem tökéletes lesz ez a dvd. Szerintem semmilyen olyan programot nem hagytam ki ami nálam alap egy gépen .

2013. febr. 17. 18:43
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se, voltaképpen ugyanezt a "menüt" találod meg ott is, csak egy helyen (nem kell innen-onnan összeszedegetni).Amit még melegen tudok ajánlani, az a Hiren's Boot CD, ez szintén egy "gyüjteményes kiállitás", viszont az esetlegesen elbszott computerek életre pofozásához szinte nélkülözhetetlen.(Linket nem küldök, mert ki a rák haja emlékszik rá, ha a Google-be beirod, elnavigál a letöltő oldalra.)
2013. febr. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!